zavislost ci zvyk

Príspevok v téme: zavislost ci zvyk
akozabudnut?

Uz bude tomu pomaly rok, co sme sa rozisli s byvalym, ale my sme aj po rozchode boli kamosi a boli sme stale v kontakte kazdy jeden den, ale posledne 4 mesiace sa to uz dost kazilo, a to najma preto, ze mna to nase iba kamaratsvo trapilo...Tie kopacky dal on mne. Rozumovo som rada, ze s nim nechodim, ale moje srdce sa velmi dlho trapilo. A moj problem je taky, ze uz viac krat som mu vravela, nech ma uz nekontaktuje ale vzdy ma kontaktoval aj napriek tomu, ale uz ma v podstate chvalabohu nema ako, lebo na fb som si ho nepridala, na skype uz nechodim, ani na pokec a moje icq nevie...Ale niekedy mam strasne nutkanie prezvonit mu..Viem, ze by mi odzvonil...Ale, ja chcem na neho uplne zabudnut, ja s nim nedokazem byt iba kamaratka (este sme na seba aj riadne nadrzani...), a preto to tak bude lepsie...Bojim, sa ze podlahnem a prezvonim mu :-(, a zase sa ozve a budeme v kontakte a zase sa budem trapit. Ako odolat a nepodlahnut tomu, aby som mu prezvonila?Je to teraz prvy krat co az 2 tyzdne s nim nie som vobec v kontakte, a cim viac dni to je, mam vacsiu chut zdvihnut mobil a .....

alenka98765

Prečo ste sa rozišli? Neuvažovali ste o návrate k sebe, či už nechcete?
Ja som sa tiež trápila, no nakoniec sme sa dali s priateľom znova dokopy, a som veľmi rada.

domcik

podla mna to chce len čas...nemohla si očaakavať že tu bude vždy preboha skus si najsť niekoho noveho..nevracaj sa do minulosti,asi ste mali nato dovod že vam to nevyšlo..viem že sa neda povedať zabudni a zabudneš viem ake je to zažila som niečo take..tak ako som povedala chce to čas..:)..najdi si nejake aktivity aby si nanho nemyslela