chcem ist do u.s.a

Príspevok v téme: chcem ist do u.s.a
mimula

velmi po tom tuzim, len sa neviem nijak rozhybat. Neviem kde zacat,co prve urobit, neviem si urobit plan ako na to vsetko. Na vysku nechodim, pracovat by som mala zacat o tyzden, sice tu na sk, ale to chcem len na urcite obdobie,aby som si co to nasetrila. Neviem vsak ako je to s vizami. Co je potrebne vediet a vybavit. Poradi mi niekto?

zuzana1223

Bola si tam niekedy? Ak nie tak sa tam najprv chod pozriet ci by si tam fakt dokazala zit, ak tam budes 90 dni tak viza nepotrebujes, ale musis mat novy pas(biometricky) a registrovat sa cez esta.cbp.dhs.gov, to je online autorizacia. Ak tam chces robit potrebujes pracovne viza.

jankaaaaaaaaa

musis sa poodhlasovat zo vsetkych uradov, zo zdrav. poistovne atd. na uradoch ti uz poradia. nasetri si peniaze na cestu, na mesacne ubytovanie a na jedlo na mesiac. najdes na nete ake ceny tam su. a mozes vycestovat. ubytko si bud najdes tam a budes mat na mesiac peniaze na prezitie a budes mat mesiac cas na hladanie prace. alebo si pohladaj pracovne agentury, ktore ti za poplatok sprostredkuju pracu. alebo len byvanie a pracu si najdes sama uz v usa