Silna menstruacia

anjelik9

ja používam čaj DHATAKI z radu himalájských ajurvédskych čajov a aj ked na antiku to nemá tak si myslím že ten čajík je dobrý aj ked si ho musim dávať do nejakej sladkej malinovky bo ta chut je des :D

belinqa

ano s tym citronom to fakt funguje. ani ja som moc neverila ale vyskusala som a pomohlo. Odvtedy papam citron aj ked je niekedy az prilis kyslyy....ale zvykla som si :-)

miska1917

Ahojte ja mam silnu a bolestivu stale,mam dve deti som 4r po porode.A to som niekde citala ze zeny po porode nemaju pri nej velke bolesti,ale u mna to neplati.Som bola chudokrvna a je to dakedy strasneeee.

akinom007

No podobne, ja som tiez lahko zvykla na "dobre" po 4 rokoch po vysadeni som si opat zvykala na silnu menstruaciu, trvalo to hadam aj rok, ako tak som si zvykla ale priam neznasam noc pred prichodom menstrucaie vtedy trpim nespavostou a neda s ami uspat sa nijakym sosooma ni citianim knihy ani TV proste nic. No a zasa 1 noc s menstruaciou je to des! Chodim sa prebalit v noci aj napriek tomu ze mam velku nocnu alwaysku...zakazdym nech akokolvek davam pozor dokrvavim periny aj deku co mam v psotely+pyzamo, take silne to je....

BBella

alebo vodu s citronom, staci pohar vody a do nej co najviac vyzmykat citron:) par takych poharov a menstruacia sa ti zmierni. ja to tiez pouzivam...

jankaaaaaaaaa

skus uzivat pred menstruaciu ascorutin, alebo vsetko co obsahuje vysoke davky vitaminu C. uzivaj ho aj nad dennu odporucenu davku, lebo tymto vitaminom sa predavkovat neda, pretoze nadbytok telo vyluci mocom