Láska zo sna? som zúfalá

Príspevok v téme: Láska zo sna? som zúfalá
sindyyy

Už dlhšiu dobu študujem s jedným chlapcom, ktorý sa mi nikdy nepáčil, mala som o ňom zlú mienku, dokonca mi pripadal komicky... Asi po roku sa mi sníval o ňom sen. Zobudila som sa a nevysvetliteľne sa mi začal páčiť až som sa do neho šialene zaľúbila, bez toho aby si niekto niečo všimol.
Problém je v tom, že mu jedno dievča \"zlomilo srdce\", ale on ju stále miluje, napriek tomu, že prešlo veľa času.
Takže šancu nemám, medzi časom sa o mne dozvedel.
Rada by som na neho zabudla, pretože sa takmer rok a pol strašne trápim, odháňam všetky nové známosti, som hrozne nešťastná mám depresie...aj keď sa odhodlám stále sa dejú rôzne náhody, ktoré ma vždy nasmerujú k nemu...tých náhôd je naozaj požehnane(nebudem to tu vypisovať, no verte, že nie som jediná, komu sa nad tým zastavuje rozum)neviem čo si mám o tom všetkom myslieť, vlastne ani neviem čo na ňom vidím po fyzickej aj psychickej stránke, proste od sna som ako \"začarovaná\" + náhody...neverím na veci medzi nebom a zemou, ale jednoducho si to nedokážem vysvetliť, tak hľadám útočisko v tejto oblasti...ja sa z toho zbláznim,je to všetko záhada, neviem čo si myslieť... och pomôžte mi, prosííím :(((

sindyyy

to, že ho odmietla nemalo žiaden vplyv na moju pôvodnú mienku o ňom, to dievča poznám len z videnia a okrem toho o tejto jeho "aférke" som sa dozvedela zhruba mesiac pred snom a môj negatívny postoj voči nemu som prechovávala od kedy som ho stretla (cca rok pred vyššie uvedenými udalosťami)
čiže tá komickosť bola zapríčinená jeho prirodzením chovaním, nie zlomeným srdcom
je pravda, že k tejto záležitosti naozaj nemám vyhradený stabilný postoj, ale v civilnom živote som ambiciózna mladá žena
časť o podvedomý by sedela, ale zvyšok nie, pravda bude inde :)

Juro_

Ak niekoho niekto ztrapní, ako keď ho ona odmietla a potom o tom každému na drzovku rozprávala, ako nejaký vtip, tak nie každý sa natom bude smiať a nie každému to bude pripadať komické.
Už sa to stalo asi každému, že ho odmietlol jeho objekt záujmu a nieje to nič zvláštne, ani natom nieje nič vtipné. Každý deň sa to niekde deje, každý deň niekoho z tých študentov odmientnu na diskotékach, na chatoch... a inde, ale ostatný pre Vás neboli taký smiešny.

Prečo sa Vám nezdali byť smiešny ostatný? Prečo sa nezdali byť smiešny tebe? On bol zamilovaný, tak ho neodmietali, tak často ako ostatných, ktorý každý deň žobrajú od každej baby na diskotékach a chatoch, aby si zastrčili penis a sú pritom každý deň odmietaný. On predsa nebol odmietaný tak často ako ostatný.

Ak sa ti zdal byť ten trapnejší a ajodmietanejší chalan kvôli tej študentke, tak si jej ovca.
Prebrala si názor od niekoho iného napriek tomu, že fakty svedčia tomu, že je odmietaný, resp. smiešny mänej než ostatný.

Juro_

Ak niekoho niekto ztrapní, ako keď ho ona odmietla a potom o tom každému na drzovku rozprávala, ako nejaký vtip, tak nie každý sa natom bude smiať a nie každému to bude pripadať komické.
Už sa to stalo asi každému, že ho odmietlol jeho objekt záujmu a nieje to nič zvláštne, ani natom nieje nič vtipné. Každý deň sa to niekde deje, každý deň niekoho z tých študentov odmientnu na diskotékach, na chatoch... a inde, ale ostatný pre Vás neboli taký smiešny.

Prečo sa Vám nezdali byť smiešny ostatný? Prečo sa nezdali byť smiešny tebe? On bol zamilovaný, tak ho neodmietali, tak často ako ostatných, ktorý každý deň žobrajú od každej baby na diskotékach a chatoch, aby si zastrčili penis a sú pritom každý deň odmietaný. On predsa nebol odmietaný tak často ako ostatný.

Ak sa ti zdal byť ten trapnejší a ajodmietanejší chalan kvôli tej študentke, tak si jej ovca.
Prebrala si názor od niekoho iného napriek tomu, že fakty svedčia tomu, že je odmietaný, resp. smiešny mänej než ostatný.

sindyyy

Juro_ : ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď, aj keď s tou ovcou bez osobnosti a vlastných názorov nesúhlasím, každopádne vďaka, mám v tom jasnejšie :)

Juro_

Vo sne mozog memoruje a vytvára nové neurónové prepojenia, takže nieje to nič zvláštne.
Tvoj problém je v tom, že počas snívania si mohla prežívať niečo, čo by si za stavu bdelosti mala tendenciu potláčať do podvedomia,
ale počas spánku nie.
Videla si svoje podvedomie, ktoré si vidiež nechcela. Si ovca bez osobnosti, bez vlastných názorov, tak si ho predtým nechcela, lebo by si sa zaneho hambila potom, čo ho odmietla iná študentka.

Ak si si ten sen pamätala, tak si aj môžeš spomenúť nato, čo sa ti v tom sne na ňom páčilo, resp. prečo k nemu chováš náklonnosť.
Ak to zistíš, tak budeš vedieť s, čím vlastne bojuješ, rozumovo to rozanalyzuješ, posúdiš, či je to realistické... a dokážeš to potlačiť a vykašlať sa na neho.

Tiež som už mal "zamilované" sny, ak by sa to tak dalo nazvať, ale pamätám si do podrobností tvár, dej aj čo sa mi na tej babe v tom sne páčilo.

sindyyy

:)pokušám sa o to, tak uvidím...a jedna z tých "náhod" je, že som sa spoznala s jeho najlepšími kamošmi, bez akejkoľvek snahy...som zvedavá čo ma ešte prekvapí

alzbietka

mne sa totiz stalo nieco podobne, ale bolo to takto:
stalo sa to v satni pri telocvicni, kde som sa po hodine telesnej prezliekala aj s ostatnymi spoluziakmi a v tom odrazu vtrhol ON do telocvicne, razne vyhnal vsetkych von a potom zo mna zacal sialene strhavat oblecenie..bolo to dost vzrusujuce, ale pamatam si ze v hlave mi virili myslienky, ze ako sa mu ja mozem pacit, ked mam taku nedokonalu postavu
- co nie je celkom pravda, pokusam sa ale schudnut 3-4 kg uz dlhsiu dobu..
a tiez nanho odvtedy stale myslim

ved sa skus k nemu nejako nenapadne priblizit...urcite sa to da..skus si s nim zacat pisat na fb alebo pozistovat nieco cez kamaratku o tom aky ma on k tomu postoj

sindyyy

noaa - áno, zaľúbila, ale nešťastne! avšak neviem kto by si mohol priať moje utrpenie, nemám nepriateľov...

sindyyy

bingham :D máš pravdu :)sny bývajú všelijaké, horšie než môj ;)
ja si iba nedokážem vysvetliť tie "následky" :/