Plastika prs / silikony

Alexa12

čo som čitala,tak ju použivaju po cisarskom reze i po operacii prsnikov. Ak sa pre nu rozhodneš, určite ti to velmi pomože

tekvicka-micka

tiež ma čaka v maji zvačšenie prs a najvačši strach mam hlavne z bolesti. Viete mi neikto niečo na bolest doporučit? Niekto tu pisal o pumpičke, mate s nou neikto skusenosti?

dorota_sat

urcite do toho chod, ak to velmi chces! ako pise jessica, v dnesnej dobe nie je problem s bolestou, vseliako to vedia poriesit :-) odmenou ti je potom vysoke sebavedomie :-)

jessica19566

môžeš si zakúpiť pumpičku, ktorá ti cez malú kanylu dáva do rany ropivacain- látka proti bolesti-zavádza to doktor po operacii... funguje to super, pretože pôsobí presne v tom mieste kde má a v podstate hned môžeš môžeš fungovať. Spýtaj sa v lekárni na to

kralovna_12

baby poradte mi, aka bola ta rana po operaci? dali sa zvladnut bolesti? ja sa toho velmi bojim no zaroven na operaciu chcem ist urcite

vinoti

Krém na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený- Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

Rara1

Ahoj, taky uvažujem o plastike pŕs, ale som z Bratislavy, takže skôr niekoho hľadám tu. Kamarátka bola na klinike Yes Visage a bola veľmi spokojná. Chcem sa tam objednať na konzultáciu.