Plastika prs / silikony

katkabb

ina inka, tebe niekto veľmi v živote ublížil a tu sa ventiluješ na ženách, ktoré nič zlé neurobili, len sebe radosť, tým, že si dali zvačšiť poprsie. Hneváš sa na to isté... neprijmeš iných názor. A hovorí sa nikdy nehovor nikdy...

bobula

Baby,nechapem ze vas nastve nazor jednej tetusky.Ja to nechapem,naco sa rozculovat?Skodi to zdraviu!Ja sa mozem na kazdeho vy.rat,ja som si nedavala robit prsia koli sebe.Tetuska nema na taketo veci cas,ma predsa ine starosti!!!sediet pri pc pol dna a rypat do inych,(smiech).Mila tetuska,vy budete potrebovat veeeela kremu proti vraskam.majte sa krasne,zite blaze a hlavne nenervacit.Pozor na tie vrasky!Krasny den zelam!!!

-

ja nechapem co sa tu kto do koho stara vsak nech si daju co chcu ty sa radsej staraj o tie tvoje deti aby ti ten syn nezacal fetovat ked je v takom fasa veku . Sa tiez cudujem ze ked mas nad30 ze nemas ine starosti len sa tu handkovat .a ked si precitas ten 1 prispevok ta baba sa pyta nieco ine . ked mas niaku skusenost s tym marsalom tak jej radsej napis to a ne co sa paci tebe a co nie.

ina inka

a vobec sa uz nerozculujem, len sa smejem nad vami ako sa silou mocou branite..a ze utocime??? vobec nie len vy ste na to omnoho viac citlive,preto sa tak so mnou a podobnymi handrukujete. Ale uz to chapem,stalo to moc prachov..

ina inka

vylepsena.....chem ti len ozrejmit,ze ako ty nazyvas tazky zivot..ja som sa starala o syna, a vobec to nebolo tazke lebo ma to naplnalo,a ver ze urcite viac ako teba tie cecky, a nemala som urcite ziadne existencne problemy...odkial to beries,myslis si ze kazda 18rocna matka ma exist.problemy??? to sveci o tvojom iq.
Len som chcela povedat,ze ja som v tvojom veku robila nieco plnohodnotne a zmysluplne.Aj ked pre teba to je urcite smiesne,vsak??
A este nieco,ked ty budes mat 17 rocne dieta budes uz stara baba, so silikonmi alebo bez...je ked som vedla svojho syna ,myslia si ze som jeho segra a to je pre mna to co mne zvysuje sebavedomie,a prsia na to netreba...
ladybug
neviem o com hovoris,asi tu maju zakaz chodit pribuzni plast.chirurgou, ci co?? vies kolko ich tu chodi, len tak pre to aby zistili o kom s nich sa tu pise...pripadne si robia nejaku skrytu reklamu ako anonymni...
A pekny den prajem aj vam.

ladybug001

ina, mne je jedno či sem píšem alebo nie. nikto ti tvôj názor neberie, len myslím, že vám, kt. sa to nepáči útočíte viac ako tie, kt. si to dali spraviť. nikdy som nepovedala, že som najkrajšia alebo to mám najlepšie na svete spravené, nemám dokonca ani foto na nete... mám o pár rokov menej ako ty a nemám 20, vtedy by ma plastika ani nenapadla. v druhej takejto téme už raz niekto rýpal kto mal v rodine plast.chirurga, nebola si to ty? ešte mi povedz, či ťa fakt baví chodiť na túto tému sa rozčuľovať?

barbinka

vylepsena: čo ti má závidieť akože? umeleé prsia? no nebuď smiešna. ja som hrdá na to, že mám svoje, pekné a prirodzené prsia.

vylepsena :)

Ach jaj :))), zasa ta zavist, vsak ina inka. Vies moja, ale my nemozeme za to, ze si mala tazky zivot a riesila nejake existencne problemy. Kto si ako zariadi, tak aj ma...Kraaasny den zelam vsetkym ;)