Príliš vysoká

kika89

Ja mam taky isty problem...
chalani, ktorych poznam, ma volaju: zirafa, alebo ,,ta najvyssia".
Velmi mi to vadi, a neviem co s tym robit...

omg005

Takže milé vysoké ženy a dievčata ktoré akož emate problem so svojou vyškou :) Nebudem vas tu nazývať žirafi alebo rebríki tak ako vy nás nižšie označujete v tejto diskusii krpcami :) Vy sa môžte utešovať tým že Vysokým patrím svet ale mi menšie sa môžme utešovať Mala vrtka dobre trtká :) Tchau :)

peta5555

....tato tema je trosku stara ako vidim... ja mam 162 cm a menila by som s tebou urcite, mat dlhsie nohy... ked mam tenisky, vyzeram na 16 a tiez uz mam pomaly 25 rokov :) ale co sa tyka muzov, problemy nemam nastasie, praveze len dlhani po mne idu, aj taki vyse 2m, co vobec nechapem.. ja ti vysku zavidim :)

mius

ahojte :) stotoznujem sa s nazorom ze zeny by mali byt nizsie ale nepovazujem to za pravidlo. Mam 178cm a s vysokymi topankami som sa uz asi narodila... V mojom satniku nenajdete nizsie podpatky ako 8cm, ale najviac prevazuju cca 10cm. A aby som sa nemusela obmedzovat v noseni opatkov, tak moj chlap je cirou nahodou basketbalista a ma nieco menej ako 2 metre ;) ale ked ideme spolu po ulici tak nas nikto neprehliadne :D ked som mala 16, tak som mala rovnaku vysku a opatky som nosila aj tak... Aspon si ma okolie vsimlo ;) dievca s tvojou vyskliu by som sa netrapila, ,as uplne idealnu vysku :) ale vsetck chceme mat to co nemame, mo nie? Pekny zvysok dna

BBella

ja mam 156 cm a chcem obcas obud balerinky alebo botasky a nevyzerat na 12nast:D nikto mi neuhadne spravny vek, ked som menej namalovana, mam oblecene teplaky alebo dajake balerinky...kazdy sme nejaky.
vysoka174 to nie je problem to je fakt....mne hovoria krpata malicka drobna krpec mimochodom mam 26 a tebe ako hovoria???:)

jankaaaaaaaaa

keby vyska nebola ziadana tak to nieje jedna z podmienok stat sa miss-najkrajsiu zeny slovenska, ci sveta. tam zena MUSI byt vysoka. a asi natom nieco bude

Arkana

Mila vysoka 174 jedno si zapamataj VYSOKYM LUDOM PATRI SVET toto zvykli aj mne hovorievat ked mnou hadzala puberta a mala som komplexi zo svojej vysky mimochodom 179 s nejakymi opatkami kludne aj 185 a nezabudni nie my sme vysoke,ale slovensky chlapi su nie malo vyssi od vedra VSETKO DOBRE.