Príliš vysoká

angela85

ja mam 173 cm aj ja by som velmi chcela nosit opatky, ale bohuzial v tom neviem chodit :-D vyska mi vobec neprekaza

Evinka22

174 by som absolutne neriesila. Ja mam 176 a nemam problem s 12cm a viac opatkami. Ked si dam 14cm tak som vyssia ako moj drahy a ten vobec neprotestuje, prave naopak :)
Ja nosim opatky od strednej skoly a ani moj prvy priatel, ktory bol mimochodom asi tak vysoky ako ja s tym nemal problem. Myslim, ze tvoj problem je iba v tvojej hlave. Ver mi, ze ked sa zbavis pocitu, ze ta niekto z okolia riesi, ci to budu tvoje stokle alebo farba vlasov tak sa ti bude zit ovela lepsie.

anicka89

ale prosím ťa 174? ja mám 175 (aj keď podľa meraní 178 :-D) a nosievam opätky v pohode, najvyššie mám cca 9 cm a nikto sa nesťažuje, ani frajer a to je pri tých topkách možno trocha nižší. Myslím, že ak prekonáš ty ten "problém" tak uvidíš, že žiaden ani nebol. Tiež som mala v berte takéto názory a nenosila opätky, dokonca som sa hbila aby soms a vyrovnala maličkým spolužiačkám... teraz mám kolegyňu asi o 20 cm nižšiu a je mi fajn.. skôr si ma všimnú ;-)))

sewie

174 je podla teba prilis vela? Ja mam 173 a nemam s tym ziadny problem , ani s opatkami. Na strednej malo vely z mojich spoluziacok nad 180, som si prisla medzi nimi mala...asi mas nizke kamosky:D Moja kamaratka ma asi 184 a vzala si muza co ma 175 alebo tak a ohromne im to pristane:) 174 je uplne genialna vyska!!!!ani vela ani malo!

sydney

ja mam 178cm a som na to pysna,krpate mi zavidia:D a ked si dam podpatky tak mam nad 180 a vobec mi to nevadi,tak bud na seba pysna:)

janka198111

ze vysoka si ma pobavila :-0
ja mam 180cm
ver mi ze nie si vysoka, len si ich daj uvidis ako ti krpate baby budu zavidet tu tvoju vysku ver mi

dragonicka

ja mam 182 a citim sa tak super :) Uz som si zvykla ze vytrcam z radu. Ani s opatkami nemam problem. :) 174 je uplne normalne si myslim.

couture.h

Kludne si tie podpatky daj, v tvojej vyske nevidim problem. Ja mam 176 cm, podpatky sice nenosim, ale to hlavne z dovodu, ze ma v nich bolia nohy a nevydrzim v nich dlho chodit. A okrem toho sa vacsinou ponahlam, to by sa v podpatkoch nedalo :)

lima adrienn

urcite v dobrom aspon chlapi v dobrom :) holky neviem niektore su neprajne a ziarlive zavistlive ,,nevravim ze vsetky !!! ale je takych vela