Príliš vysoká

Vysoká174

Všetkým vám veľmi pekne ďakujem za vyjadrenia. :)
Dnes som si na nohy natiahla 6 centimetrový opätok. Nie som si tým istá, ale mám pocit, že ľudia sa obzerali, len teraz neviem, či sa obzerali v tom dobrom, alebo v zlom. :/

lima adrienn

co tu tarate podaktory ?! zena ked je vysoka je to uplne super naj naj naj sexy dlhe nohy uff ved po tom skoro kazdy chlap tuzi
zoberte si to takto prejde holka co ma150 cm,moze byt krasna ako neviem co ,,a tolko chlapov sa za nou neobzrie ako ked prejde zena co ma 180 ,,overene na vlastnej kozi, som modelka 185 cm ,moj chlap je mensi odomna skoro o hlavu nikdy mu to nevadilo a mne uz vobec nie,
je mi to jedno hlavne ze sme spolu stastny to je podstante a nie riesit kto je vyssi :/

Excita

174 cm nie je extremna vyska...
ja mam 177 cm a nosim takmer vylucne ihlicky... ten pocit nekonecnych noh a pohlady chtivych muzov aj zavistlivych zien za to stoja :)
Ked nie si tucna, tak kludne si dopraj topanky s akymkolvek vysokym opatkom, le to zdorazni peknu postavu ... :)

bingham

adam:

"Ale ako tu mozes citat, mnozstvu zien by vadil mensi partner." ...a to je co pisem...ze to nevyzera dobre :DD

napr...taka xy:)...by sa na nas ani nepozrela...lebo mame nieco 180cm... :DDD...ale zase ani ja na nu hahaha :))

AdamKrt

bingham - vidis, mne to nevadi. Podla mna je to hlupost riesit.

Ale ako tu mozes citat, mnozstvu zien by vadil mensi partner.

xy:)

ja tiez tolko meriam, nie je to nejak extra vela, opatky si kludne dam aj 12 cm a nizkych chlapov neriesim, lebo ma nepritahuju.