štíhlejšie stehná

Príspevok v téme: štíhlejšie stehná
iwus93

moje stehná sú celkom v pohode ale také mlandravé, trebalo by ich spevniť a zúžiť
Aké športy sú dobré na stehná? baví ma korčulovanie a beh, ale sama sa neviem prinútiť, priateľa to tiež nebaví a kamošky mám skor po dedinach roztrúsené, takže nie. Mám si zaplatiť do fitka permanentku? To by ma prinútilo chodiť

elena 1234

orbitrek ,,staci kazdy druhy den 45 minut,,alebo naj.hodinku...ale udrziavat tepovu frekvenciu aby sa spalovali tuky

Peta_a

ahoj :) no ja mam taky isty problem :D ja tiez chodim behat a korculovat aj ked teraz sa priznam som už asi tyzden nebola :) ale tak skus sa dako prinutit aj sama behat a takto :D pretože ja chodim vascinou sama a samu ma to aj najviac bavi ak mam pravdu povedat pretoze idem si svoje vlastne temto mozem kedy chcem pridat alebo spomalit ::) ale ja robim este aj drepy :) a podla mna ucinok este neni viditelny ale mam lepsi pocit ked robim nieco pre to aby som mala mensie stehna :)

Peta_a

ahoj :) no ja mam taky isty problem :D ja tiez chodim behat a korculovat aj ked teraz sa priznam som už asi tyzden nebola :) ale tak skus sa dako prinutit aj sama behat a takto :D pretože ja chodim vascinou sama a samu ma to aj najviac bavi ak mam pravdu povedat pretoze idem si svoje vlastne temto mozem kedy chcem pridat alebo spomalit ::) ale ja robim este aj drepy :) a podla mna ucinok este neni viditelny ale mam lepsi pocit ked robim nieco pre to aby som mala mensie stehna :)

Peta_a

ahoj :) no ja mam taky isty problem :D ja tiez chodim behat a korculovat aj ked teraz sa priznam som už asi tyzden nebola :) ale tak skus sa dako prinutit aj sama behat a takto :D pretože ja chodim vascinou sama a samu ma to aj najviac bavi ak mam pravdu povedat pretoze idem si svoje vlastne temto mozem kedy chcem pridat alebo spomalit ::) ale ja robim este aj drepy :) a podla mna ucinok este neni viditelny ale mam lepsi pocit ked robim nieco pre to aby som mala mensie stehna :)