anemia a ziadne priznaky

Príspevok v téme: anemia a ziadne priznaky
User_37597

zdravim
mojmu priatelovi zistili anemiu no nema ziadne sprevadzajuce priznaky.co teraz?robili mu dalsie odbery a zas mal zle vysledky.robia mu aj testy zo stolice ci nema vnutorne krvacanie...nerozumieme obaja tomu..doktorka teraz chce zistit co mu je rovnaky aj my dvaja.
nepotrebujem radu o tom ake vyzivove doplnky ma brat..viem co by mal brat ale skor by som chcela vediet ci to tiez niekto takto mal ze nemal ani priznaky a ze co mu nakoniec zistili..
dakujem velmi pekne

User_37597

to ti verim.mne tam zomrel otec...a ved sa hovori ze tam chodia ludia iba zomierat..ale vies toto meno galantskej nemocnici spravilo par doktorov a par takych co robia na operackach.
za to neodsudzujem vsetkych ale niesom tiez vela krat spokojna so sluzbami.

Laurina22

Prekvapuje ma,ze v Galante sa niekto aj o pacienta stara...

Ja mam velmi tazke srdce na tuto nemocnicu.Krvne testy by som si na jeho mieste dala urobit aj v BA.

To,co tam urobili s mojou mamou,od gynekologie cez hematologiu az po interne je normalne vysmech zdravotnictva...

User_37597

no ved ano v galante...vsak som pisala uz dole ze jeho mama tam robi tak samozrejme ze sa pozna s doktorkami a sestrickami tak jasne ze ma vsetko prednostne a urcite je tam aj vacsia starostlivost.,,smutne je ale ze ja som jeho priatelka ale uz na mna sa sere.,..
no vsak uvidim co bude lebo uz mu mama volala ze kedy ma dovolenku ze chcu urcite zistit co je s nim.

Lulu2011

bibisa - no aspon su zodpovedni, lepsie tak, ako tí co kazdemu tvrdia, ze maju vsetko zo psychiky, mu to presetria aspon, keby to boli krvne straty, mal by horsie hodnoty

User_37597

vsak jasne ja viem ze to je minimum ale v nemocnici robia s toho velky poplach ze dospely chlap by nemal mat taky problem s tym.z nicoho nic..

Lulu2011

bibisa co 13,5? myslis hemoglobim 135? to nie je anemia, u muza je to hranicna honodnota, ale nic tragicke u zeny normalna, su ovela, ovela nizsie, jasne, ze pri takej hodnote nemal ziadne priznaky, podla mna toto pojde upravit stravou

User_37597

no hej bol...ja viem ze je strasna ta nemocnica ale mozem povedat ze o neho maju velky zaujem lebo jeho mama tam robi tak samozrejme ze sa budu o neho starat a sanzit sa zistit s coho to je...
normal by mal byt 15 a on mal zevraj 13,5...