Bojím sa prvého sexu

Príspevok v téme: Bojím sa prvého sexu
Rockgirl

Ahojte,som baba a mám 17 rokov... mam chalana ktorého lubim .. ma nad 20,už sa aj pokušal ist do mna ale zastavil ked som povedala že ma to bolí ...bojím sa či to je to správne miesto alebo nie je .... staršne sa bojím tej bolesti...a aj sa pokušam byt uvolnená a niekedy sa mi to aj podari ale stale to bolí...bojím sa....aké máte skusenosti vy? :/

User_37597

cicik a toda
ty si dobre trapna osoba ze pises dvomi nickmi a myslis si ze nikto nezisti ze si jedna a ta ista osoba.
a predpokladam ze nenavidis svoje decko ked jej tu trepes o extra bolestnom porode alebo ze si tak spatna/y ze si este sex ani nemal len citis nenavist k ludom za to ako sa k tebe spravaju a preto jej tu pises zvasty v dvoch nickoch.celee zle

Toda

Keď Ťa to bolí pri začiatku sexu a nariekaš,čo budeš robiť,keď budeš rodiť,vtedy sa i poserieš od bolesti,toto,čo hovoríš,je tisicina bolesti ako pri prvom pôrode: Nestraším Ťa,ale radšej netrtkaj,lebo,potom uvidíš,čo je to bolesť moja zlatá!!!!!!!
To že Ťa to trošku pali a bolí,to je čerešnička na torte proti oôrodu...a keď Ťa nastrihne pri plnom vedomí nožnicami...to je bolesť!!!!

Rockgirl

jessy23: no ja si tiež neviem dat tampon....ale moj partner ako keby nevedel najst to spravne miesto :( ... raz ho našiel ale tak ma to neskutočne bolelo že prestal radšej :( trošku ma to ako keby pálilo a tiež taka ostra bolest.. ale taka skor neznesitelná....a to bol bez ochrany.. rozmýšlam.. že ked pojde s kondomom.. bude ma to viac bolet.. si myslim???

jessy23

Rockgirl, naozaj chápem tvoje obavy. Tiež som tým prešla. Veľmi som sa bála, že to bude bolieť. Nebola som si schopná zaviesť ani tampón. No hej, v tomto to majú muži jednoduchšie..nič ich pri tom nebolí, ale zasa oni sa obávajú iných vecí..:) Moje prvé milovanie nebolo žiadnym skvelým slastným zážitkom..bolo to všetko prirýchle a bolestivé. Jednoducho som to nejako vydržala, lebo som svojho partnera veľmi milovala a vedela som, že aj on mňa. Sú dievčatá, ktoré prvýkrát vraj necítia žiadnu bolesť..ja som cítila pálenie a ostrú nepríjemnú bolesť..druhýkrát to však bolo už lepšie, tretíkrát ešte lepšie a dnes je to už super. Neboj nič, ak sa ľúbite, pôjde to..len sa nesmieš zbytočne trápiť a myslieť na to. Musíš sa poriadne uvoľniť a dobre naladiť. Bolieť ťa to zrejme bude, ale budeš šťastná, že ,,to" už máte za sebou a váš vzťah sa určite prehĺbi. Držím palce!

Zuzka999

Mňa to ani nebolelo jak do mňa vnikol ale až keď bol už vo mne a na konci..neskutočná bolesť a jasné že som ho zastavila :)) No to po čase prejde proste treba zaťať zuby a trochu to vydržať aj ked viem že to bolí :) A ešte keď si presvedčená že to chceš tak treba vydržať, pretrpeiť si to a potom si užívať skvelý sex :)

1angelina23

aj mna to priserne bolelo prvy krat,, skoro som plakala... a dokonca ma to bolelo este aj par tyzdnov, po... nastatsie som nekrvacala ani nic podobne... ale ono ta to pocase prejde :-)) len musis mat sikovneho priatela ;))

Bubu***

myslím si, že pokiaľ to prvý krát bolí, znamená to, že ešte nie si na to psychicky pripravená. Mňa to nebolela vôbec a myslím si, že je to aj tým, že som to už aj ja strašne chcela. Pokiaľ si o tom presvedčená na 100 % že to chceš a aj tak to nejde, choďte na to veľmi pomaly a opatrne, keď už bude v teba nech chvíľu počká a ešte sa nehýbe a po chvíľke začnite. Veľa šťastia...

Inner

ak je to fakt neznesitelne, je mozne, ze mas velmi hrubu blanu alebo uzky posvovy vchod. V tychto pripadoch by si mala navstivit gynekologa.

User_37597

mozno si aj malo vlhka...ja som pri svojom prvom sexe nebola..takze mna to bolelo trocha len kvoli tomu.skuste lubrigacny gel s tym ze len troska ale hlavne hned ti ho tam hned nevrazi...bude to lepsie