Čo to môže byť a ako postupovať?

Príspevok v téme: Čo to môže byť a ako postupovať?
Wilhelmina

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či niekto nemá podobnú skúsenosť. Môj priatel má viacero zdravotných ťažkostí: v noci je úplne mokrý,prepotený, takisto pobadal už dlhšiu dobu srdcovú arytmiu, sťažené dýchanie, často sa vyprázdňuje a za rok schudol 10 kg. Čítala som o možných príčinách typu lymfóm, infekcia, endokarditída, poruchy štítnej žľazy či celiakia. Problémom je, že má lekárku,ktorá toto ignoruje a jediné, čo mu odporučila bol magnézium vo forme rozpustných toboliek...Nemyslím si, že som hysterická, tiež som zdravotníčka. Len naozaj neviem ako ďalej, či ísť k inej lekárke alebo čo. V každom prípade ďakujem za odpovede...Dúfam, že pomôžu...

uz-

len to nocne potenie a chudnutie by malo lekarku prinutit zacat nieco robit...
skuste bud vymenit lekarku alebo zacat na vlastnu past skusat vysetrenia-ved teraz vimnenne listky netreba...
-skuste vysetrenie st.zlazy
-vysetrenie obliciek
-vysetrenie travenia/gastro/

llek

neviem kolko rokov ma tvoj partner, ale tie tazkosti co u neho popisujes stoja za pozornost. Urcite bzy mala mat urobene zakladne odbery - krvny obraz, sedimentacia, zakladne biochemicke parametre, EKG no a potom podla toho , co by na nom lekar nasiel pri vysetreni (prehmata, popocuvat, odmerat tlak atd)- podla vysledkov laborat vzsetreni by sa videlo co dalej. Ked jeho lekarka nereaguje vyhladajte inu ci ineho lekara. Ak mas pocit ze nie je v poriadku, musite si ist za tym

tpch

Blby lekar zvycajne ma aj blbych pacientov, lebo ti premyslajuci vezmu nohy na plecia a najdu si niekoho schopnejsieho. Ak je tvoj priatel blby, ty s tym neurobis nic. Mozes akurat tak vymenit ho za iny model.

doubledog

odpoviem ti otazkou:

ked prides s pokazenym autom do servisu a tam ti povedia, ze autu nic nie je, odides domov spokojna, alebo si auto das opravit niekomu inemu?

Lulu2011

to co je za lekarka??? a takí beru platy!!!

zmenit obvodnu a potom celkovu biochemiu a krvny obraz, tak isto testy na stitnu zlazu a rtg hrudnika!