Ziarlivost?

Príspevok v téme: Ziarlivost?
1angelina23

Ahojte, mam "problem"..mam pocit ze som chorobne ziarliva :/ ziralim na kazdu zenu s ktorou sa moj priatel stretava,a to sa stretava len s minimom zien,, v podstate ani neziarlim,len to neznasam,lebo mam pocit ze s kazdou flirtuje!Vzdy ho ignorujem a pravidelne sa kvoli tomu pohadame, lenze vzdy "docupkam" naspat..ale uz to odmietam robit, tak sa vzdy len nahnevam a cakam sama kym ma to prejde, ale aj tak to vzdy dopadne tak, ze sa "pohadame" alebo skor odignorujeme... lubim ho a nechcem ho stratit, ale zaroven mam pocit,ze nedokazem ovladat svoje emocie... co mam robit?

1angelina23

:)) Blondula,,vies ze som nad tym uvazovala?,,, chcela som to spravit, ale nejako som sa neodhodlala a zas nechcem sa rozchadzat kvoli tomu ze, ziarlim, my mame krasny vztah :-).. az na taketo veci kedy som schopna vybuchnut... a jani..dakujem,ze sucitis... vyskusam sa s nim o tom porozpravat,alebo rovno zaflirtovat aj ja, mozes ty,mozem aj ja :)

Janka222

a este....zaflirtuj si pred nim naschval aj ty! ked ta naozaj lubi,nemal by flirtovat s inymi poza tvoj chrbat,nieto este pred tebou.Spytaj sa ho, ze ci by mu bolo prijemne, keby pred nim flirtujes s inym alebo sa dozvie od kamaratov ze si niekoho "balila"

no ja by som to nezniesla.ja by som ho poslala do ....... nahnevala by som sa,odisla by som.

blondula

ked to urobi este raz,tak sa normalne pred tou "druhou" nahlas spytaj,ze ci si nechcu pokecat osamote,ze mozes odist.ak povie ze "ano" tak mu slahni po papuli a zabudni na neho !!! .... :DDD

Janka222

ja som taka ista :) proste sa bojime, ze ho strratime.ja mam "stastie" v tom, ze moj chalan je taky isty, cize sa v tomto chapeme :) porozpravaj sa s nim o tom a kedze ta luubi,tak to pochopi a nejak to vyriesite :) drzim pacle

1angelina23

:) ved toto,... potom nam tam este chodila ako prijebana tri krat ci si nieco este neprosime.. jasne ze ja som ignorovala oboch...a bola som z toho totalne nasrata, pretoze ja by som to nikdy nevedela spravit, ok nech si flirtuje ale ked pri tom nie som ja! nenavidim to,, a milion krat som mu to povedala....a mimochodom nerozpravame sa teraz u samozrejme ze je urazeny on a nie ja

blondula

keby moj stary zmurka alebo flirtuje niekde s nejakou "pipkou" a este aj predomou...hm...asi by som mu nieco tresla po hlave a sla domov !! toto by som nezniesla!raz sa stalo,ze zasrandoval v cinskej restike,ze na cinanku pekna :D a kukal na nu furt.ja som to s humorom nebrala a s mojou lamavou spanielcinou som jej povedala,ze ci neda "tomuto panovi" telefonne cislo,lebo sa mu paci :DDD a sla som nasrata von.... :DDD odvtedy ziadne srandicky,lebo ja som schopna vsetkeho !!! :DDD

1angelina23

Nemam komplexy :-) viem,ze ma lubi.. len jednoducho ako by si sa citila ty keby sedis s priatelom na kave a pride nejaka pipka s prihluplym usmevom "ahoj" tvoj drahy sa jej este s prihluplejsim usmevom pozdravi naspat,,, pat krat na seba zmurknu, jemne si zaflirtuju a ona sa ho spyta "to co vzdy?" a po piatich minutach si vsimne ze si tam aj ty... a tebe nic ine neostava len sucho cosi odvrknut s maximalnou nechutou...a mas dojebany den, rada by som sa naucila povznasat sa and taketo veci, len nejako mi to nejde a cim viac sa snazim, tym je to horsie...

ja40

Namiesto hadania sa o tom normalne porozpravajte. Povedz mu presne,co ti vadi a ty ak ho nechces stratit,tak sa spravaj dospelo a nerob sceny. Daj mu volnost,muzi to maju radi a preto sa ti vzdy rad vrati. Pravda je,ze zdrave ziarlenie nie je na skodu,ale je to take okorenie vztahu,kdezto chorobne ziarlenie zabija vztah. Mas nejake komplexy,neveris si,bojis sa,ze ta necha,chyba ti sebavedomie?
Raz som mala tak ziarliveho frajera,ze mi ani dychat nedal,hadaj ako to dopadlo? :-)