Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zväčšenie pier kyselinou hyaluronovou

nikol8888

ja som si daval zväčšovať pery v prievidzi a som spokojna prvy krat mi pichala pani ivett objem a to az tak nebolelo pred tym mi pery potrela niečim na umrtvenie a s prehľadom som to zvládla ale teraz ked som bola asi po 5 mesiacoch znova tak ma to velmi bolelo a to som mala tu masticku na umrtvenie dlhsie ako prvy krat mozno to bolo tym ze vymenila kyselinu neviem ale naozaj nedalo sa to vydrzat ako keby mi žeravou britvou behala po perách a mala som pocit ze mi za chvilku expoloduju ona sa tiez čudovala vraj este nikoho to takto nebolelo dala mi radsej aj tabletku na alergiu a potom mi tam strekla nejaku tekutinu na rozpustenie preistotu a buduci tyzden idem na dopichanie a zároveň som sa tu chcela aj spytat baby co ste to absolvovali aj vas to tak bolelo? je to normalne? alebo fakt mam nejaku alergiu na tu novú kyselinu lebo prvy krat to naozaj ani s polovice tak nebolelo .. poprosím odpoved ci mam tu bolesť vydrzat alebo sa nato radsej vykašľať

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.