Antikoncepcia (gel)

Príspevok v téme: Antikoncepcia (gel)
Daduuš

ahojte.pocula som, ze je aj taka antikoncepcia.Co to vlastne prosim je? a ako to funguje? je to spolahlive? kolko to stoji? je to na predpis alebo nie? ..... a keby si to kupim, vedel by niekto zistit, ze to pouzivam? gynekolog alebo celkovo lekar? prepacte,ze sa tolko vypytujem ale ma to zaujima.Nechcem riskovat, tak rozmyslam nad tymto :) dakujem za info

jankaaaaaaaaa

teraz citam ostatne prispevky, zeny preboha co za nezmysli sem pisete. nemate sajnu o tom co hovorite a tvrdite tu hluposti typu ze pharmatex je ovela menej spolahlivy ako kondom a ze je to doplnkova antikoncepcia??? najprv si o tom nieco prestudujte a potom piste! naco by sa urcity druh antikoncepcie vymyslal ked k nemu este treba nejaky doplnok! su to nezmysly

jankaaaaaaaaa

kondomy su vysoko nespolahlive! aj ked kondom pri sulozi nepraskne ani sa nijako nesposkodi, je vysoka sanca ze zena otehotnie!

jankaaaaaaaaa

spermicidne kremy sa nemusia vobec pouzivat s kondomom, aj bez kondomu su vysoko spolahlive, takmer ako hak

lenca45

Daduus, ved skuste znovu kondom. Ja ked si spomeniem na prve kondomove zazitky spred rokov, len sa usmievam. Chce to cvik, ale zase nie az taky dlhy. Pozor - malokde sa vsak docitas, ze kondom sa moze pretrhnut, ak sa milujete pridlho a ty medzicasom "vyschnes". Trenim sa nasledne kondom moze pretrhnut. Takze ak k tomu pridas pharmatex - tablety alebo gel, mala by si si byt ista. Navyse to moze byt prijemne spestrenie. Inak je podla mna kondom dobra volba, len ho vzdy poriadne skontrolujte a hlavne pocas plodnych dni nech partner vyvrcholi mimo Teba. A napokon, v 17-ich si zase na pravidelny sex zvykat netreba, este sa vyvijas, nie si zrela na babo, tak opatrne. Sem-tam ako spestrenie... casu mate dost :)

zuzana1223

Bud myslis nestorone (progesteronovy gel),alebo spermicidy.
Nestorone este nieje na trhu myslim, aspon tak mi to bolo povadane pred par mesiacmi a preto som zostala pri implantate.

A spermicidy sa pouzivaju spolu s kondomom,ked sa pouzivaju bez je tam velka sanca otehotnenia.

Laurina22

A ako vies,ze ja to mam lahke?Len je mi smiesne,ze si myslis,ze tvoja matka nevie,ze spavas s chlapcom,s ktorym ako sama pises,mas 3 rocny vazny vztah.

Spatne ked budes starsia,pochopis.