Preco niektori chlapi nechcu kondom?

Príspevok v téme: Preco niektori chlapi nechcu kondom?
Misha1235

Môj priateľ odmieta použivať kondom.nevyhovuje mu,neni "to" vraj také uuužasné ako bez.Je to pre chlapa fakt taký rozdiel?Akú antikoncepciu potom mam brať, aby som neotehotnela? priatel si vie dávať pozor.Robime to tak už 3 a pol roka a zatial je to ok,ale ako čitam kadejake články na webe, začinam pomaly pochybovat a chcela by som teda nejaku "poistku" že tehotna nebudem.HAK brať nechcem.Nechcem nič hormonalne.Prosim poraďte mi :(

jajka001_

no, a ak otehotnies - si na to pripravená? a hlavne on, je pripravený? fajn ze si chce uzit lepsi sex ale to nie je len tak, treba vediet co robis a byt aj zodpovedny, ked sa nieco stane.

Weva

no len ten Ti niekedy poradi to co mu najviac sype - teda aspon ja som mala pocit, ze tie rady neboli az take "nezaujate" :( ale za radu nic nedas a aj tak je volba na Tebe

Misha1235

To je ten gel? a je to účinné? a vtedy sa môže moj priateľ do mňa "urobiť" alebo radšej nie? a má to nejaké vedľajšie účinky?

Misha1235

HAK brať nemôžem.

Tak nesexujte? hovoriť niekomu ,kto má priateľa ktorého ľúbi,aby sa s nim nemiloval, je ako ukázať pohár niekomu kto nepil vodu 2 dni a nedať mu ho.