Psychológ/psychologička - KN/NZ

petteer

Ahoj,

v Nových Zámkoch je psychologička pre deti aj dospelých PhDr. Katarína Šubová, ktorá je veľmi dobrá.

Ak chceš, tak viac info a kontakt nájdeš na www.subova.sk

ARLISA

vNovych Zamkoch je Ph Dr Budinska a nie Budatinska podla mna chodenie psychologovi mote vyvolat urcitu zavislost moja znama k nej chodi uz desat rokov

Tuta

Dobrý den. chcela by som sa popítat. Mam určite zdravotne tažkosti. Dlho mi nevedeli zistit čo mi je až neskor ma poslali k psichitrovi ktorý mi určil panicku poruchu a predpisal lieky Paroxetin +pharma. Podla mna su mi zbytočné. berem ich 4mesiace a je mi stale zle. Snažila som sa ich vysadit no tažkosti som mala aj tak. A doktorka mi stale povie že to tak ma byt. ale ja neverím že po 4mesiacoch žiadne zmeny. chcela by som si nechat od nikoho poradit čo mam robit. dakujem

zsani

Áno, treba si zobrať odporučenie od všeobecného- obvodného lekára keď idete k psychológovi.
Bohužiaľ, všetky zdravotné poisťovne preplácajú klinickým psychológom len max.dva krát stretnutie pre klienta.T o je, ak pôjdeš tretí alebo štvrtýkrát za ten istý mesiac, treba v hotovosti platiť. Všetky ceny na Slovensku sa pohybujú od 15 do 40 euro za 50 minútové posedenie.
Bohužiaľ, je to už ako vo svete, zdravotníctvo pomaly prejde totálne do súkromného sektoru.
Obidve v Komárne, ktoré som dala mená robia služby zadarmo, a to raz za mesiac, maximálne dvakrát do mesiaca.

bikerka

Ďakujem pekne :)

áno mám už nad 18

V Nových Zámkoch je PhDr.Budatínska - túto kde nájdem?
a platí sa u nej? lebo som chodila k jednej do NZ ale to bolo strašne drahé... 20 € za jedno sedenie..tak preto by som chcela prejsť k takej čo mi preplatí poisťovna.