Extremne nizky tlak, odpadavanie, slabost

Príspevok v téme: Extremne nizky tlak, odpadavanie, slabost
prosimpomoc

Dobry den, tieto dni kvoli tlakovej nizi mi tak dorazila do hlavy ze neschopne lezim v posteli, akonahle sa dvihnem mam zlte flaky pred ocami, zatoci sa mi hlava a ja spadnem nas5 do postele(pripadne ma taha odpadnut inde a bojim sa ze sa kedykolvek niekde zrutim a buchnem o nabytok) ...kavu na zvysenie tlaku pit nesmiem, mam taku histamin. intoleranciu, ze ked som si ju dala, bolo to este horsie, ako na horskej drahe. zrazu prudke zvysenie tlaku a modre ruky!!!cele odkrvene a trpli mi. Ako si mam zvysit tlak aby som mohal vstat a potobit co mam? ved ked bude cely mesiac taky nemozenm si dovolit mesiac lezat v posteli!!!:( nikdy sa mi nic take nestalo...mam intoleranciu na lepok a nejem ho takze naozaj neviem v com je problem ze mam aj podrezdeny cely zaludok (bola som an vysetreni a zistili mi ze sa v nom tvori vela zlce ale nevedia preco ked zijem zdravo, zdravo jem atd. a dali mi na tu zlc lieky Isochol) ...prosim vas ako si mam zvysit tlak bez kavy(zeleny caj mi nepohala pijem ho cely zivot na litre) ...ako sa mam prebrat z postele tak, aby som zase neodpadavala v tejto tlakovej nizi? cely tyzden ma byt takto :( a ked bude taky septem ber, oktober??? ako budem chodit vonku s ludmi, do prace, robit zakladne veci? (vcera som nebola schopna docitat ani knihu v tej posteli z nizkeho tlaku) ...mam 22 rokov a nizky tlak som mavala casto ale nikdy, naozaj nikdy to so mnou nebolo take zle zeby som nevedela nic robit, prave naopak, som skor hyperaktivne sidlo co vkuse chodi vonku, na niecom pracuje, hcodi cvicit atd., proste vkuse daco a teraz len sedim/lezim a ked prejdem par krokov idem odpadnut:,( mam ist na ku Dr./ na pohotovost s tym? vcera som nemohal udrzat cajnik v ktorom bol liter a pol vody v 1 ruke, musela som ho drzat v dvoch!!! tak som zoslabla :O

tinkab

Ahoj, ako som tak čítala tvoj príspevok, celá som sa v ňom videla. Mala som také isté problémy ako ty. Po lekároch som chodila tri roky a nič mi nezistili, len pchali do mňa lieky, ktoré mi pomohli len nachvíľu.
Bola som u jedného alternatívneho lekára, ktorý lieči ľudí pomocou prístroja Biocon, povedal mi, že tie problémy pochádzajú z rozhádzanej frekvencie tela vďaka elektrožiareniam z mikrovlnky, telefónov, telky....Dal mi náramok, ktorý má v sebe čip s frekvenciou, ktorú vyžaruje jeho prístroj pomocou ktorého liečil ľudí. Aj keď som náramku neverila, po dvoch týždeňoch sa mi upravila frekvecia na optimálnu a už pol roka neviem čo je to únava, nízky tlak, nespavosť....Toto ma zachránilo a touto cestou sa mu chcem za to poďakovať. Ak by si chcela môžem ísť za ním a poviem mu nech ti náramok zašle na tvoju adresu. Ja som zaň dala 28 €, no pre mňa má hodnotu zlata.Môžeš mi napísať na moju adresu 0505lulu@gmail.com

danielaaa

ja ked mam 95/55 to uz je super tlak u mna a deci vinka nemozem, lebo ked sadnem za volant, nevysvetlim to nikomu :D

sweetdream

dajte si deci vinka-to je dobra medicinka! :))) ale nie, ozaj... mavam nizky tlak, zahmlieva sa mi pred ocami, driemoty na mna idu a tak...ale neodpadavam. Casto mam tak 95/55, tak mi dali pohar cerveneho vina a som sa prebrala ako nic. Aj farbu som dokonca chytila :)

danielaaa

tak ja som takytoproblem mala v zime, a este k tomu aj poriadne migreny a tlak 80/50, skoncila som v nemocnici na infuzkach, kazde rano musim vypit kavu inak sa nepohnem, z liekov mi je neskutocne zle, pretoze mi prudko zvysuju tlak, odppadavala som pravidelne, doma, v meste, kdekolvek na mna prislo par krat som si skaredo udrela hlavu, nepoomohlo mi nic, teraz mam take obdobie ze som neodpadla asi 3 mesiace,ale pride to kedykolvek na mna uz som sa to naucila aj niekedy rozdychat, ale len niekedy vacsinou normalne odpadnem, nepomaha mi nic :((

blondula

ja som ukazkovy tlak mala ked som bola tehotna.inak mavam velmi nizky a tiez sa mi niekedy toci hlava,zmeny teplot sposobuju bolesti hlavy,unava a ospalost.nedavno som bola u lekarky kde mi merala tlak,zase bol velmi nizky,ale busenie srdca bolo vysoke.na zvysenie tlaku mi chcela dat nejake kvapky,ale zase by sa mi zvysilo busenie srdca.tiez neviem co s tym :-((

sovičkaE

Káva odvodňuje! Pri nízkom TK treba hlavne vela piť,dodržiavať pitný režim aspoň 2 litre tekutín na deň!

bikerka

Maros75

to nieje nejako vela tych 8-9 kav? neohrozujes tym svoje srdce? ja si davam max 1-2 ale aj tak sa bojím ze si nicím srdce

prosimpomoc

a 8-9 kav nesmie pit ani zdravy clovek, nieto este ja alergicka na kavu, ty si davaj na seba pozor radsej to obmedz :)

prosimpomoc

kavu nepijem- mam histaminovu intoleranciu, ktora sa mi pri klave prejavuje busenim srdca a obcas aj zavratom a modrymi rukami z nedostatku prekrvenia...

stitn zlazu mam ok :)

uz som napset od Dr. a bolesti brucha a hlavy boli sice na letaku liekov kt. beriem, ale nic viac tam nebolo a ked ona preverila moje tbl zistila ze este viac zvysuju zmeny tlaku v hlave, cize mi znasibili nizky tlak spolu s pocasim ...cize nic vazne to nie je :) staci vysadit liek v takom obdobi a vymenit za iny :) som sa velmi zlakla ze co mi je a tieto stavy som naozaj nemavala take zle pred tym ako som zacala brat tie lieky no nenapadlo ma ze to bde fakt z toho...zmerali mi tlak a uz je ok :)