warfarin

zdradca

CorejT suhlasim. Manzelkiny stary rodicia brali warfarin a vsetci zomreli na cievne choroby. Povacsinou zlyhalo srdce. Ale vsetkym zacali trpnut nohy, zacali znicohonic padat, srdce im bilo nepravidelne.
Teraz jej otec ma tie iste priznaky. Berie warfarin a uz sa stazuje ze sa nemoze postavit,ze citi tlak na hrudi.
Je to Americky liek dotiahnuty do Europy. V Amerike uz neraz zazalovali firmu co ten liek vyraba. Tusim sa tam jz ani nesmie predpisovat.
Povodne sa warfarin vyrabal ako JED na hlodavcov.....vid ujo google

CoreyT

Ľudia neberte warfarin sice vas MOZNO zachrani pred trombami (moja babka ho brala a aj tak zomrela pre upchatu cievku v mozgu) ale oslabuje cievy strasne a prisla som tak aj o dedka aj o prababku .V amerike ho uz napriklad nikto neberie existuje vraj rovnaka setrna nahrada.Je to fakt svinstvo.Podla mna robi viac skody ako osohu.

RNG

Riedit krv a dokonca rozbijat uz existujuce jrvne zrazeniny(to je viac ako dokaze warfarin) mozno aj roznymi potravinovymi doplnkami, fibrinolytickymi enzymamy ako napr nattokinaza, lubrokinaza a ciastocne aj serrapeptaza.
Vyhoda tychto prirodnych latok je, ze ani v ovela vyssich davkach, nez su odporucane nesposobia krvacanlivost a ako potravinove doplnky nemaju ziadne skodlive postranne ucinky.
Intenzivna davka je 3 x 2000 FU minimum.

tpch

Warfarin sa pouziva v praxi uz desatrocia. Neviem, co myslis pod pojmom "nahrada", ale na warfarin sa nedoplaca, ak ti ide o to.