Preco mam stale nepokoj v sebe?

Príspevok v téme: Preco mam stale nepokoj v sebe?
m.m

SOM ASI ZVLASTNA NA TUTO DOBU,ALE VSETKO MA VIE HNED TRAPIT,HADKA S MAMOU,SO SYNOM 17ROCNYM,NEVYSVETLENE VECI S KAMARATKOU.MA SKORO 39ROKOV.JE TO NORMALNE?JE VELMI ZLY SVET,KAZDY SA STARA LEN O SEBA A MYSLI LEN NA SEBA A aj TO MA UBIJA.MAM AJ AUTOIMUNNE OCHORENIE,NIEKEDY HLADAM CHYBU V TOM CI NIE NAHODOU LIEKY A MOJA CHOROBA MA ROBIA TAKOU ZRANITELNOU,ALEBO JEDNODUCHO MAM TAKU POVAHU??

ajjaa

senshi
vdaka! krasne si to napisala. citala som jej knihu Miluj svoj zivot. citala som aj vela inych mudrych knih, chodila som na psychoterapie, pravidelne meditujem a venujem sa reiki. napriek vsetkej mojej snahe vsak ... :((((

Slobodna

Je to naopak, autoimunitné ochorenie máš kvôli svojmu mysleniu, psychike. Tiež mi takéto uvažovanie a precitlivenie spôsobuje zdravotné komplikácie.

Senshi

Milé dámy,
Vaše pocity a postoje dokonale poznám.
Mám 29 rokov a som znamenie lev, takže vôbec by som taká ako opisujete nemala byť, ale to nie je asi o tom, aké sme znamenie.
Najdôležitejšie je nájsť svoju vnútornú silu a naučiť sa vážiť si samu seba. (Odporúčam knihy od L.Hay, ktorúkoľvek,
prečítala som asi jednu.) Ak ste na FB, odporúčam stránky: Mezi námi a nebem, Život s anjelmi je ľahší a ďalšie si už určite nájdete sami.
Som presvedčená, že o mesiac sa budete na Váš život pozerať úplne inak.
Afirmácia, ktorá mne veľmi pomohla:
JA TO DOKÁŽEM, JA MÁM NA TO SILU.
Len si treba uvedomiť, že život máte vo svojich rukách. Rozhodnutie je len na nás, či tu budeme žiť ako v pekle za trest, trápiť sa tým, čo nemôžeme zmeniť, alebo zmeníme samy seba a vytvoríme si raj na Zemi, so všetkým, čo k nemu patrí.
Tak hor sa do roboty...
S láskou
:)

ajjaa

aha. ja som blizenec. to je asi este horsie. mam to aj v horoskope, precitlivela povaha :((
a najhorsie je, ze pri kazdom najmensom probleme idem hned do kolien, neviem riesit ziadny problem, hned sa zlozim a trapi ma vsetko, uplne vsetko. vsetkemu som na vine ja, a vsetky rozhodnutia v zivote som rozhodla nespravne a vycitky a vycitky a smutok... no otras
a spravy nepozeram uz roky, lebo ma to trapi, ako niektori ludia trpia, vidim na ulici stareho cloveka, aj toho mi je luto...a pokracovat by som mohla...

ajjaa

hm. ja mam takisto 39 a som takisto precitlivela. trapi ma uplne vsetko. a nemam choroby a neberiem lieky, proste mam taku blbu povahu, totalne nevhodnu do dnesnej doby...:(
mame to tazke... ake si znamenie??