naozaj iba sex?

Príspevok v téme: naozaj iba sex?
papučka

ahoj,mam 24,muz s ktorym sa stretavam uz pol roka ma 37.zo zaciatku to z mojej strany bolo fakt iba o sexe,ale teraz som sa naviazala.problem je v tom,ze si nie som ista jeho citmi.miesaju sa vo mne pocity,raz ze ma lubi,raz ze ma ma fakt iba naa sex. stretavame sa casto,ked sa nestretneme vola mi,zaujima sa o mna ako sa mam,brava ma von s kamaratmi,na vylety....neviem,ci mu mam o svojich citoch povedat,alebo radsej mlcat,aby som nic nepokazila,aby sa nezlakol. neviem,co mam robit,lebo mi na nom zalezi a casto mam pocit,ze aj jemu na mne,ale ked kde mam zobrat tu istotu,ktoru tak velmi potrebujem??? vdaka

ta3

Papucka, ja si praveze nemyslim, ze Ta chce iba na sex, ak by ho iba sex motivoval, navrhoval by, aby si ostala u neho celu noc, zapamataj si, ze zakladom kazdeho vztahu a najma vztahu medzi muzom a zenou je komunikacia, preco sa na veci, ktore Ti nie su jasne pytas nas a nie jeho? Ak si domho zamilovana, mal by to citit, ale mozes mu to predsa dat najavo, mozes sa mu vyznat zo svojej lasky, ak aj jemu na Tebe zalezi tak ho to potesi a povzbudi, aby sa Ti otvoril aj on, ak mu ide iba o sex, tym to zistis a budes aspon vediet na com si, ze dalsie stretavanie s nim je iba stratou casu, nemas co stratit, naopak, myslim si, ze mozes iba ziskat

Deee

Komunikaaaaacia, pozri ak citis viac a chceš s ním normálny vzťah tak sa ho trosku povypytuj, nemáš čo stratiť, bud je rovnako neistý tvojimi pocitmi k nemu a bude rad, že sa to rozmotalo, alebo sa vylaka a ujde, čím by ta ušetril neskorsieho a tazsieho trapenia, kedže si sa uz aj tak namotala
Ešte je možné aj to, že mu vyhovujes naozaj len na sex, nechce nic viac a niekde za chrbtom si hľadá ženu na vzťah, ty si síce fajn, ale nie na vzťah (to som uz zazila ja - veľmi zleeeeee), takze si to naozaj skús s ním vyjasnit, aby to neskôr nebolelo ešte viac a ty s ním stratis pekne roky

papučka

ono je to cele divne,mohla by som tu o nasom "vztahu"pisat hodiny a aj tak by som sa nevymotala. mne to pride niekedy take,ze sme obaja rovnaki a preto stojime na tom istom mieste,lebo ani ja ani on nevie,co chce ten druhy.ja mu tiez verim,ze sa on zo mna nevie vymotat. ale nechapem jednej veci,on ma vlastny byt, preco mi nikdy nepovedal,aby som tam ostala na noc? ach jaj

Deee

Tak potom by som skusila naznacit mu záujem, ved ak je voľný, vek na vzťah tiež má, navyše prejavil záujem ako prvy, skús sa ho opytat ako vníma tieto vaše stretnutia, a jemne mu naznacit, že teda je to krásne, ale máš záujem aj o niečo perspektivnejsie, trvalejsie ako len sem tam pekny sex

papučka

preco? on ma chcel uz dlhsie,dlho som sa mu pacila,ale mne sa moc nepacil.potom v jeden pekny vecer som sla k nemu,mali sme sex a odvtedy sme sa stretavali. vztah som nechcela rozvijat,pretoze ja neviem,velmi som ho nechcela,bola som k nemu dost chladna,co som mu dala aj najavo,ale postupom casu si ma namotal a teraz som na neho namotana,zamilovana. ono,my nesexujeme stale,ako vravim,vela krat sa stretneme a ideme spolu na kavu,na vylet,grilujeme,vypijeme v bare,pozreme film...

Deee

No sú tri varianty, bud mu na tebe záleží a zabojuje, alebo mu na tebe záleží no neplánuje si s tebou spoločnú buducnost a novy vzťah ti dopraje, alebo mu to bude cele fuk
Prečo sa vlastne stretavate len pre sex? Je zadany alebo? Teda nerozumiem prečo ten vzťah nerozvijate od začiatku normálne

Deee

Venuj mu menej času, tvar sa, že nemáš naňho práve dnes cas, lebooooo sa ti rysuje perspektívny vzťah a uvidis, ako zareaguje...

heh

pockaj ako sa vyjadri on a aj to ber s rezervou. tak to aspon bolo u mna. fakt je, ze ta ma na sex, len ste spolu uz par mesiacov, ma ta asi aj rad, len aj ked ti to povie, stale to bude aj o sexe, ved tak ste zacali ako pises. ak mu vyznas svoje city, bude na koni, ma mladu 24, ktora je do neho este aj zblaznena. ktovie ci si to dokaze vazit. ci sa paci ci nie, je starsi a ma kadeco za sebou, beru to inak, rovnako intezivne ako my vychutnaju pritomnost, ale ak to nevyjde, im je to fuk, ved, takych uz bolo...
skus nevinny trik, vyvolaj v nom dojem ze ta moze stratit a uvidis ako sa zachova. mne sa to neplanovane podarilo, som potom sa divila, co vsetko zrazu pre mna robi:))