Dr.Barán- Galanta, mate skusenosti?

User_37597

neviem baby ci ste ma zle pochopili..to vlhko v nohavicka som myslela obrazne kvoli tomu ze vsetkym zenskym sa velmi lubi..teda aspon tym co ich poznam..a pardon ale ked je vidiet na 100km ako vsetky maju usmev od ucha k uchu ked pride on tak mi je vsetko jasne..ja patrim tiez do skupiny idem tam lebo potrebujem nieco ine ako na neho zasnene pozerat.

macka26

presne tak. idem s problemom, to ze je fesak mne osobne na zaciatku skor vadilo, ako bolo bonusom. je mily a empaticky , a hlavne odbornik, to je pre mna dolezite, navyse stastne zenaty a dve krasne deti, tak chodit tam usmievat sa do zrkadla a vyskierat sa na neho a mat vlhko v nohavickach, tak to je asi ina ako gynekologicka diagnoza si myslim

Laurina22

Vlasenka vies,ja za prve by som gynekologa ako priatela mat ani nemohla,som velmi ziarliva a to,ze sa kazdy den pozera inym zenam medzi nohy by mi asi viac ako prekazalo.Za druhe,na svojho lekara pozeram ako na cloveka,ktory vyriesi moj problem a nie ako na objekt mojho zaujmu.Za tretie,uz vobec takto nevzhliadam na zadaneho chlapa.

A,ze by mi prisiel fesak...Velki fesaci su na Kramaroch:-))))

Laurina22

No,vlasenka nam to pekne vysvetlila.Som rovnakeho nazoru,gynekolog ta predovsetkym lieci a ci si uz zacne s pacientkou alebo nie,to je uz jeho osobna vec.

Ale naozaj,vlhnut pri gynekologovi,uf,to sa mi zda dost bizardna situacia...nehnevajte sa.

vlasenka

Chodila som s gynekologom, nikdy som neziarlila, ani ma nenapadlo to nejak rozoberat... Krasne zeny za nim mozno chodili, ale co z toho, ked mali medzi nohami problem:) Vizaz lekara ma netrapi, skor jeho odbornost. Krasneho chlapa mam doma, kazdodenny sex tiez, tak nemam dovod slintat po cudzich.

macka26

ja teda v cakarni nevlhnem, ked idem k doktorovi, znamena to ze mam problem a to zrovna na sebavedomi nepridava, cize vlhnut s gynekologickym problemoom na krku si ani neviem predstavit.