som strasne hladna..poradte co si mam kupit

Príspevok v téme: som strasne hladna..poradte co si mam kupit
User_37597

vcera som si dala do jazyka piercing.a teraz nastala taka vec ze samozrejme to mam opuchnute a chcem vediet co mam jest...akoze ja viem ze decka vyziva(ale ta je sakramensky draha takze ked si ju kupim dva x to bude stacit) dalej krupicova kasa,banan no a dalej co???akoze dnes si spravim polievku ale nechcem jest stale dookola to iste...co si mam kupit? dik za radu

AdamKrt

Otlkanie zubnej skloviny, vyssie riziko zapalov a infekcii, poskodenie nervov, znizenie citlivosti atd.

Piercing mozgu v ponuke nebol ? :)

bibisa - myslel som, ze mas viac rozumu. Alebo sa snazis vyhoviet priatelovi, ze Ti povedal, ze bude mat pri orale lepsi zazitok ? :)

jankaaaaaaaaa

jogurty nejedz. ja som jedla vyzivu , popucene zemiaky.. a tak ani nepamatam.. blbe bolo ze ja som si piercing dala niekolko dni pred vianocami tak pri stedrovecernom stole som sa musela premahat a jest salat a vsetky tie veci, lebo rodiaica o piercingu nevedeli..
ale poviem ti ze je to totalna hlupost. je to uplne zbytocne , kazi to zuby (nech si hovori kto chce co chce, ale je to pravda) nici to nervy v jazyku, jazyk ani zdaleka nema taky cit ako bez piercingu atd atd.. po 4 rokoch som si to uvedomila a vybrala som si ho a je mi lepsie bez :D

bingham

este ani chlapcov nepotesis :DD...tak jedine tie kase teda...budes mat krupicovy tyzden :))...alebo este ovocne kase :)

User_37597

no vzdy to ma jeden a ten isty dovod :)
proste sa mi to zapacilo a tak som si to dala/...akoze prezijem tu tyzdnovu bolest o tom potom ale neviem co si mam dat do huby aby som nebola hladna a aby ma to zaroven nebolelo ked jem...
viem ze to nema ani jednu vyhodu a len nevyhody.ale dala som si to a nelutujem.

User_37597

jogurt zevraj nemozem lebo ze to je moc mliecne a ze to by mi mohlo kvasit aj ked si to 5x denne cistim...zemiakova kasa aj mna napadla ale ta stava nee...dakujem aj tak