Som strasne neschopna

Príspevok v téme: Som strasne neschopna
nestastniica

Uz mam odjazdenych 7 jazd v autoskole, a ja jazdim ako keby som len jednu jazdu mala :-((. Neviem chodit po krizovatkach, ked vychadzam z vedlajsej na hlavnu a je dopravna znacka daj prednost v jazde, ja neviem kde presne mam zastat, bud zastanem skoro, ze musim este raz zastat, alebo mi instruktorka vycita, a zastane za mna. Neviem vchazdat do kruhovevo objazdu. Ked vojdem na parkovisko a vidim tam tych ludi a auta, tak ani neviem ako sa volam, nie to este v klude zastat :-(. Som strasne neschopna. Budem si musiet priplatit zrejme vela kondicnych jazd kym pojdem na skusku :-(. Dnes mam z toho uplnu depresiu, ze som taka nesikovna. Potesi ma aspon jeden z vas a povie mi, ze urcite sa to este naucim?Alebo sa mam na to cele vykaslat?Ach jaj

BBella

nestastniica nebud smutna...mne rodicia zaplatili autoskolu lebo aj sestre zaplatili a kym som sa odvazila na vodicak tak...to trvalo dlhe roky..a teraz??mam figes pakes..:( dva krat som nespravila kuzelky, na ceste som bola naposledy v marci,cize za volant uz nesadnem do konca zivota...stale si na tom lepsie ako ja:)mam este vela jazd....

BBella

nechapem "system" ze "nakrici na mna a skor si to zapametam"...hm...tak u mna ani nahodou...ja som mala super instruktora, obcas sa stavalo "pojdeme doľava...a ja blinker doprava"...:) stááva sa...trvalo to kym som si zvykla, ze ovladam auto a nie to este sustredit sa na to, kde je prava a kde lava...:) ale nic strasne - len skoda, ze som na druhy krat nespravila jeb...kuzelky typu, ze policajti"zuzime kuzelky na co najuzsie aby to vymerali na milimeter"...- sranda neskutocna, mam pocit, ze som viac jazdila na parkovisku jak na ceste, cize ak by som nejakym zazrakom dostala vodicak (co asi nie kedze na tretiu opravnu sa nechystam) asi by ma velmi soklo keby som pri soferovani stretla nejake auto...uplna katastrofa...vecsina mozno ani nerobila kuzelky a jazdy v pohode a ja nedostanem vodicak lebo kuzelky su pre mna debilina na entu....- strasne som nahnevana a smutna som stara koza a nemam vodicak...:(

Matyo

Len chcem dodať, že keď má niekto problém s inštruktorom, tak nech sa nebojí ho vymeniť, lebo platíte ho vy, tak prečo by na vás mal ešte zjapať...

lost

nj, asi je niekedy lepsie pockat kym bude potrebny :) lenze... ono to trva asi 2 mesiace kym si ho spravis.. cize aby si nedopadol ako ja :D

ze idem do autoskoly a pytam sa majitela ci je mozne stihnut vsetko urobit do Vianoc.. to bolo na Mikulasa :)))

Ale nebolo to mozne a tak som ho v rukach drzal az koncom februara.. co som prekusol, co uz, nechcem byt jeden z tych co si ho kupia a potom vrazdia :)

Bismarck

Diki za vysvetlenie
system, kritizovanie by som zniesol v pohode ale nie bezduché kričanie, keď človek kričí jak keby ho kastrovali tak si o takom človeku niečo pomyslím. Veď človek je vystresovaný z jazdy a nie ešte aby po ňom nejaký starec pišťal. Kritika je v pohode. No ja si ešte asi počkám na vodičák lebo ho zatiaľ nepotrebujem. A keby som ho aj možno mal tak by som nemal kam jazdiť.

lost

Bismarck

no na mna obcas krical, nie ze krical, ale kritizoval ze 'smerovkyyyyyy" ale ja som uz mal prst na smerovke, atd..

asi fakt plati ze starsi instruktor je blbsi :) resp menej trpezlivy so studentom..

ale ja som bol flegmatik, cize som bol ticho, nemalo vyznam mu nieco hovorit :D
(bolo ich ale viac, kazdy bol znacne iny)

a preco si myslim ze v BA... asi preto ako pises :) ze arogantnejsi vodici = rsnejsie prostredie = lepsie ucenie :)

cim tvrdsi trening, tym lahsi suboj po nom..

ja som to robil v TT a nebolo to nejake lahke, kedze som ani nevedel kde som :D avsak... akonahle som prvy krat isiel do BA, bol to UPLNE INY SVET :D po par navstevach BA je to lepsie.. len nemam rad uzke jednosmerky.. a hlavne parkovanie v nich.. ale tak skusenosti a skusenosti je to co clovek potrebuje :)

ale stve ma to, ze ma nenaucili ani parkovat, resp "skusky z parkovanie" ehm.. to bolo take ze vojdi do 3x vacsieho miesta ake je tvoje auto, resp ake to bude v realite a to je FRASKA a nie nieco uzitocne, je to strata casu..

system

a naco ? ved si jasne spravil chybu ak by sa po tebe nevyvrieskal tak by si ju pravdepodobne spravil znova a tak si si to zapametal ak si bol v rovnakej situacii ze ups teraz bacha tu namna zjapal instruktor. :)

Bismarck

Inak mám ešte jednu otázku na všetkých ktorí mali vymletého inštruktora. Takže: Keď na vás kričal ako psychopat, nemali ste mu chuť aj vy niečo povedať alebo v tom strese vás to ani nenapadlo? Lebo ja som zvláštnej povahy a keby na mňa nejaký magor škriekal veru ja by som sa ozval, no pravdepodobne by to malo potom následky na ceste k získaniu VP.