Som strasne neschopna

Príspevok v téme: Som strasne neschopna
nestastniica

Uz mam odjazdenych 7 jazd v autoskole, a ja jazdim ako keby som len jednu jazdu mala :-((. Neviem chodit po krizovatkach, ked vychadzam z vedlajsej na hlavnu a je dopravna znacka daj prednost v jazde, ja neviem kde presne mam zastat, bud zastanem skoro, ze musim este raz zastat, alebo mi instruktorka vycita, a zastane za mna. Neviem vchazdat do kruhovevo objazdu. Ked vojdem na parkovisko a vidim tam tych ludi a auta, tak ani neviem ako sa volam, nie to este v klude zastat :-(. Som strasne neschopna. Budem si musiet priplatit zrejme vela kondicnych jazd kym pojdem na skusku :-(. Dnes mam z toho uplnu depresiu, ze som taka nesikovna. Potesi ma aspon jeden z vas a povie mi, ze urcite sa to este naucim?Alebo sa mam na to cele vykaslat?Ach jaj

lost

sakra..

tak ten prispevok by bolo asi lepsie zmazat, lebo som to tam fatalne doplietol..

skusim este raz

"
nestastniica na dialnici ak mas 3 pruhy, poprosim v pravom :) (lebo sa obhieha LEN z lava)

ale ak mas v meste dvojprudoku, tak ono je to divne definovane, radsej by som jazdil v PRAVO (laicky "pomaly pruh" ale rychlost je vzdy rovnaka, pokial dopravna znacka nehovori inak), lebo 90% soferov to ma pomylene a budu na teba trubit, no teoreticky ak sa nemylim, da sa jazdit aj v lavo (ale len ked su kolony, no a kolona je relativne slovo), proste nesmies "zavadziat" (ale ak odbocujes a par metrov za tebou ide a tiez v lavo, aj keby ta chcel predbehnut, uhnut do prava a potom znovu do lava - mne sa to zda byt neprakticke, tak v takom pripade asi mozes v lavo, tot vyhlaska, ked som sa ja na nete pytal, zevraj nedefinuje presne).. ale toto su veci, ktore je lepsie par krat prezit, ako milion krat citat :)
"

prispevok z Včera 23:58 alebo 27.07.2011 23:58 od LOST prosim ignoruj, su tam zle info..

lost

ja nie :) neviem, zvyk, treba?

btw, raz ma nechal autobazarista nastartovat jedno sakra silne auto.. a nepovedal mi ze tam je jednotka :) a tak som bol asi milimeter od toho aby som rozbil to v ktorom som bol ja + audi kve sedem predomnou :) to by som mu tam asi nechal oblicku :D

lost

claira tato zena sa aspon PYTA.. to je lepsie ako ked cusi a potom robi chaos.. a aj muzi robia chaos.. mladi stari to je fuk.. ked niekto niekoho nenauci, vinny je UCITEL a nie ZIAK !!