Naozaj iba sex?

Príspevok v téme: Naozaj iba sex?
papuča

ahoj,mam 24,muz s ktorym sa stretavam uz pol roka ma 37.zo zaciatku to z mojej strany bolo fakt iba o sexe,ale teraz som sa naviazala.problem je v tom,ze si nie som ista jeho citmi.miesaju sa vo mne pocity,raz ze ma lubi,raz ze ma ma fakt iba naa sex. stretavame sa casto,ked sa nestretneme vola mi,zaujima sa o mna ako sa mam,brava ma von s kamaratmi,na vylety....neviem,ci mu mam o svojich citoch povedat,alebo radsej mlcat,aby som nic nepokazila,aby sa nezlakol. neviem,co mam robit,lebo mi na nom zalezi a casto mam pocit,ze aj jemu na mne,ale ked kde mam zobrat tu istotu,ktoru tak velmi potrebujem??? vdaka

anonym_1188

papučka,fk ti veľmi dobre radí.Muži ked zistia, že si na nich závislá,tak sú neni nútení robiť nejaké kroky vpred, lebo sú si takými ženami istí.

papučka

FK,ako si to cely ten cas vydrzala? 3 roky? ved my zeny sme netrpezlive a rady mame vo veciach jasno. ako si bojovala proti nutkaniu vyznat mu lasku? mne sa to vlecie len pol roka a uz som netrpezliva,snazim sa este vydrzat,ale neviem ako dlho :-/

fk

..ale aby nezabudla dodat..za cele 3 roky cakania som ho ani naznakom neuhanala a nerobila si ziadne naroky! On sa vzdy ku mne vratil...a zlom nastal az vtedy, ked som sa naucila zit bez neho a vsimol si, ze mu zrazu nevolam...Takze rada nad zlato> sex si uzivaj, potajme ho kludne miluj, ale drz si odstup "naoko". Stupnes na hodnote.

fk

ja napisem len tolko...vidim, ze povacsine je tu mnoztvo skeptickych odpovedi..ale mne sa stalo nieco podobne ( tema> moze to prerast v lasku). Zacalo to sexom, ja som sa potom namotala..on , zial, nie tak, ako ja...ale aj z jeho strany boli vselijake naznaky a preskakali sme si teda kadecim a trvalo 3 roky, kym sa rozhybal do oficialneho vztahu so mnou a priznal sam sebe ako aj mne a okoliu, ze ma ma RAD.Teraz uz viem, ze ma lubil davno, len mu to asi nedochadzalo..Takze dievca nevzdavaj sa a ak ti stoji za tie nervy, tak to vydrz. Ja momentalne prave vdaka tej trpezlivosti prezivam najstastnejsie obdobie mojho zivota a verte / neverte uz aj s prstienkom na ruke:)

papucka

MONiCICI a preco neveris? ved ked sa odhodlal k tomu,ze ti povedal, ze sa zalubil,tak to tak aj bude urcite. a ty? davas mu svoje city najavo,alebo si stale taka,ako na zaciatku? lebo ja som asi taka rovnaka ako som bola k nemu na zaciatku,hoci ho lubim,neviem nejak prelomit tu barieru a trebars ho pomojkat a tak,ale to preto,lebo som si neni ista,co citi on :-///

Monicici777

pardon takto to malo byt napisane...
Nieco podobne riesim momentalne aj ja.

Akurat ja mam 26 a on 37:))

Tiez som si neni ista jeho citmi, ci ide len o sex alebo aj lubi. Ja sa priznam ja ho mam rada, nebolo to tak od zaciatku ale teraz uz som si tym ista..a on...povedal ze na zaciatku mu islo len o sex (aj sme si tak povedali po 1 sexe, ze budeme si len spolu uzivat, nieco v tom style), no zhruba po 3 mesiacoch mi povedal ze \"takto\" to sice nechcel ale zalubil sa...a tiez mi vyvolava kde som ako samam, ked som napr chora ci mi je lepsie atd atd. proste zaujima sa. len ja akosi stale neverim...

Moncici777

Nieco podobne riesim momentalne aj ja.
Akurat ja mam 26 a on 37:))
Tiez som si neni ista jeho citmi, ci ide len o sex alebo aj lubi. Ja sa priznam ja ho mam rada, nebolo to tak od zaciatku ale terza uz som si tym ista..a on...no cca po 3 mesiacoch povedal ze na zaciatku mu islo len o sex (aj sme si tak povedali po 1 sexe, ze budeme si len spolu uzivat, nieoc v tom style), no zhruba po 3 mesiacoch mi povedal ze \"takto\" to sice nechcel ale zalubil sa...a tiez mi vyvolava kde som ako samam, ked som napr chora ci mi je lepsie atd atd. proste zaujima sa. len ja akosi stale neverim...

Inner

je mozne, ze on to vidi rovnako ako ty - boji sa ti priznat s citmi. Alebo si pre neho len milenka, ktorou sa rad pochvali a preto ta brava na vylety, vola ti. Si pre neho prijemna spolocnost, ocividne, ale ked ste si urcili pravidlo, ze len sex, tak nemozes v podstate od neho ziadat, aby tuto zasadu porusil. Sex je pre chlapa nevyhnutnost a v tomto smere mu vyhovujes. Tak preco by to on mal menit? A mozno tymi vyletikmi a telfonatmi si ta snazi udrzat. Na sex... musis byt realistka a dobre zvaz, co urobis a co ti uz za to stoji a co uz nie... drzim palce.