Spolok nezamestnanych

Príspevok v téme: Spolok nezamestnanych
belenka

Citim sa naozaj strasne mizerne, ze neviem najst pracu.Uz rok ju hladam, posielam zivotopisy a nikdy ma ani na pohovor nepozvu. Mam pomaly 26 a stale ma musia zivit rodicia. Uz to prestavam zvladat, tak by som sa chcela postavit na vlastne nohy. Bola by som rada, keby do tejto temy pisali aj ini nezamestnani a navzajom by sme sa podporovali.Macca prosim nezrus tuto temu, lebo iste nie som jedina co je uz na dne, ze je bez prace. A vzajomna podpora nam mozno aspon trosku pomoze

Maya_chic

aj vy vstavate s tym pocitom, co dalej? ucty, ucty, ucty...

ja mam z toho velke depresie a strach z buducnosti, vsetko mi pride take tazke a zlozite....

Maya_chic

belenka - vychod, ziadna BA, keby som bola v BA robotu istotne mam, nie s rodicmi, este to by chybalo :))) s muzom, ja som vydata, mame aj syna, ty si odkial?

jankaaaaaaaaa

pridavam sa do klubu.. som sice studentka VS ale nedokazem si najst ani brigadu! bola som mozno na dvoch pohovoroch a samozrejme ze nic! som z toho znechutena, z ostatnych ponuk sa mi vobec ani neozvu na moj zivotopis ani nic.. vsade chcu prax! a ja ziadnu nemam.. mam pocit ze u nas sa praca da najst len po znamosti

belenka

Maya a skadial si? Ze vraj v Ba si pracu najde kazdy, ale zase byvanie je tam strasne drahe. A ty tiez byvas s rodicmi, ci s partnerom?

Maya_chic

tu som :) nezamestnana 28 rocna :)))

ja by som si mozno aj nieco nasla, ale mam zdravotne problemy, ktore ma brzdia, citim sa casto zle a bojim sa, ako pracu zvladnem a tiez platovo nic moc, vsade su minimalky

belenka - ja VS nemam a citim to ako handicap, co inzerat to chcu VS este aj na asistentku v takych lepsich podnikoch

Jooe Ker

hmmm .....to je smutne dufam ze budete mat stastie a pracu si najdete budem drzat palce
prajem vela stastie v hladani

anonym_2137

Moja, ja mám 54 rokov a čo ja mám povedať?Už 1 1/2 roka som bez práce a akéhokoľvek finančného príspevku. Tiež posielam životopis kde sa len dá a ani ma nezavolajú na pohovor. Zlatý komunisti.:)