Strasna chut na sex. Mam 17r.

Príspevok v téme: Strasna chut na sex. Mam 17r.
cotojetoto

Ja viem ze mi vela ludi povie ze to je skoro a ze je to moc a tak ale ja to v sebe neviem nijako potlacit mam hroznu chut na sex.Mam 17 rokov a za sebou skoro dvoj rocny vztah a 5 sexualnych partnerov.Snazim a uz viac menej obmedzovat ale moc mi to nejde stale mam chut na sex.:( Ja co si pamatam tak masturbujem skoro od 10 rokov pravidelne.Este som ani poraidne nevdela co to kde to ale robilo mi to dobre.A stale to pretrvava normalne ma obcas chyti chut na sex vo vlaku so spolucestujucim a podobne.(Nikdy som to este neruobila )..Snazim sa to ovladat lebo nechcem byt ,,odpotrebovana'' ani za kurvu ale na druhu stranu zas preco nie ? Budem sa obmedzovat? neviem:( inak nemyslim si ze ide o nymfomaciu lebo to vyzera inak ..myslim ze je to .. neviem co .. ale :(

akinom007

Davaj si pozor aby ta ludia potom nepovazovali za ...
skus si anjst staleho partnera....
nejake sexulane pomocky nakup:)) a mozes obcas aj sama:)) xixi.
a inak tu chut ti zavidim

*Gina*

myslím si, že obmedzovať sa v tomto je úplna hlúposť. Rob to na čo máš chuť. Mať chuť na sex nie je nič zlé. Je to úplne normálne. Len potom pozor aby ťa ľudia nepovažovali za tú ktorú dostane do postele kto chce. Najideálnejšie je mať na to stáleho partnera ako tu už povedali. Zabiješ dve muchy jednou ranou.

Eny420

ja mam tiez na to velku chut :) to je podlamna normalne.sice som mala len 1 partnera.A stale ked som snim, tak mam na to chut.A on tiez :) strasne sa pritahujeme.To sa proste neda ovladat :) takze ti radim, aby si sa vyhla kadejakym problemom, najdi si partnera s ktorym budes dllho a nebudes musiet riesit nic,len si to uzivat ;)

AdamKrt

Genesis Dnes 08:49 - mozno by im vztah vydrzal, keby nasli nejakeho nymfomana, podobne postihnuteho :-DDD Alebo im potom ostatne nejaky volny vztah...

Je to trapne, ze clovek ma rozum a ked nevie ovladat svoje chute v rozumnej miere.
------------
cotojetoto Včera 23:39 - nezda sa Ti, ze to prehanas ? Na 17 rokov, cca 5 sexualnych partnerov ? Nemala by si mat v tomto veku, ani jedneho... Co tak skusit radsej vibrator ? ;-)

Genesis

jankaaaaa:

nymfomanky nie su zrovna dobre partnerky :) ... vztahy im nikdy dlho nevydrzia .. su dobre len ako milenky

osobna skusenost moja 2 krat a taktiez skusenost troch mojich kamaratov ... kazdy sa zhodol na vyssie uvedenom tvrdeni

jankaaaaaaaaa

ved si najdi normalneho staleho partnera, priatela s ktorym budes mat vztah, samozrejme nielen sexualny.. a nezabiudaj na ochranu