Ako sa zmieriť z akné?

Príspevok v téme: Ako sa zmieriť z akné?
applecake

Ahojte, dosť dlho som si nevedela prispustiť, žeby akné znamenalo pre môj osobný život také problémy, ale prežívať v čakaní kedy sa to zlepší aby som mohla viesť plnohodnotný život je nezmysel.
Predstava mojej cholerickej povahy bola, Ok od zajtra nevytláčam, pravidelne sa čistím krémujem...atď Jednoducho som si s každým novým prípravkom, ktorý som si kúpila alebo návštevou gynekologičky, dermatologičky, po predpísaní nových liekov a mastičiek predtsavovala ako to bude po čase takmer dokonalé. Ibaže ten čas nikdy nenastal a moja idealizácia skutočnosti prekročila mieru, už som si nepripúšťala čo sa reálne a objektívne deje, ale čo sa stane. O čom som presvedčená, že sa to stane. Že sa plet zlepší,nájdem si priateľa, že sa zbavím depresie...Asi to vyzerá na pekne frustrovanú pannu:D Že jednoducho začnem odznova. Ibaže môj život sa niekedy raz začal s takýmto telom a pokračuje, nijaká reinkarnácia nenastáva...Preto jediné čo môžem urobiť je usilovať sa napraviť zlé návyky, A byť úprimná k sebe a svojej fyzickej podobe. Nikdy nebudem vyzerať ako modelka. A budem po svete chodiť z rozšírenými pórmi minimálne a akné maximálne. Zázraky sa nedejú, vďakabohu, keby to bolo možné asi by som sa nikdy nezmierila so svojou podobou.

jajka001_

aj ked mas akne, mozes si najst priatela a lasku. nepodcenuj sa. vsimaj si svoje kladne stranky a zvyrazni ich.