Grape seed extract

Príspevok v téme: Grape seed extract
Quall

Dobry vecer!
Chcela by som sa opytat, ci sa moze grape seed extract kombinovat s rutinom, hesperidinom a vit.C. Nebude dosledkom uzivania prilis zriedena krv? Pretoze som sa docitala, ze grape seed extract moze ovplyvnit dobu zrazania krvi a kedze aj rutin atd zrieduju krv, mam trochu obavy. Vdaka za odpoved!

RNG

To je typicka situacia, skodlive postranne ucinky syntetickych patentovanych liekov sa minimalizuju, a potravinovym doplnkom, ktore su lekarmi schvalene ako neskodne na volny predaj sa pripisuju "moznosti" poskodenia, co je samozrejme uplna loz, lebo nic take, co by mohlo skodit v odporucenych davkach nemoze byt schvalene ako potravinovy doplnok.

Quall

Fuuha, dakujem sa odpoved. Uz som sa bala, ze by som to mohla prepisknut, keby som to vsetko kombinovala. Este raz vdaka!

RNG

Vyrobci pisu plno reklamy, ktora sa nezaklada casto vobec nie na pravde. Grape seed extrakt(proantokyanidiny) nezrieduju krv podstatne, len mizivo malo.. Ani rutin nezriesuje krv poznatelne
Ja beriem vsetky hore uvedene, plus rybacie oleje, ktore dokazatelne riedia krv a predsa ju mam ako Stredoeuropan este stale prihustu a na ucinne zriedenie, pripadne odstranenie zrazenin musim brat nattokinazu aspon raz dva krat denne 4000 FU.