Ako to mam povedat ,a ci vobec povedat !!!

Príspevok v téme: Ako to mam povedat ,a ci vobec povedat !!!
korkokoid

SOm bisexualna ,mam priatela pol roka.Spociatku som si v tom nebola ista ,ale dnes viem ,ze potrebujem i jeho ,no i dievcata .Neviem ako mu to mam povedat ,a ci vobec mu to mam povedat.Mam ho radsej takto klamat ? Viem ,ze to nepochopi ,nieje z tych chlapcov ,ktorym sa mozno predstava s dvoma dievcatmi paci .Mozno ,by sa i pacila ,keby som tam nebola ja,v tej predstave dvoch dievcat.Je to dost na prd...ale na druhej strane ,sa ho nechcem vzdat.No chyba mi to ,neviem ci ma chapete ,alebo nejake bisexualky,ci lesbicky,heterosexuali .Viete ake to je ,nie ? A neviem,ako to robia take bisexualky,,tahaju to dalej ? Predsa to raz muzom zacne prekazat .Tak kapanek nejaka radicka ..zatial

mari

Je mi to trochu cudne. Lebo podla mojich doterajsich skusenosti, ak si bisexualni ludia najdu staleho partnera, tak sa z nich stanu hetero- alebo homosexuali. U teba je to cudne, ze napriek stalemu priatelovi potrebujes oboje.

rysula

ahoj mala by si to priatelovi povedat alebo aspon nejak ho oboznamuj s tym a hovor o dievcatach a o tvojich predstavach. bude to tazke ale vecne to urcite nedokazes tajit :( vela stastia