Schudnúť zdravo a hlavne viditeľne

Príspevok v téme: Schudnúť zdravo a hlavne viditeľne
nutinka

Ahojte. Mám 12, meriam 170 cm a vážim 70 kg. Tá váha je na môj vek dosť vysoká :(. Chcela som by som schudnúť maximálne 10 kg.Niektorý si možno povedia, že na môj vek som pomerne vysoká a váha je OK,ale nie je to pravda. Keby ste ma videli, hneď by ste zmenili názor. Potrebujem schudnúť z brucha a trochu aj zo stehien. To je všetko. Prosím Vás o radu, ako mám zdravo schudnúť a viditeľne.Ďakujem :)

majka_21

Nutinka, je pravda, ze si ste vo vyvoji, ale podla mna ti uskodit nemoze, ak zacnes pravidelne jest (t. j. 5x denne, ale zdravo, neobmedzovat sa v jedle) a sem tam 2-3x do tyzdna vybehnes na bicykel trosku alebo si zvolis iny pohyb (tanec, plavanie, korcule). Trosku ta sklamem asi v tom, ze nikdy neschudnes len z jednej casti tela (napr. brucho alebo stehna). Ak schudnes, tak z celeho tela. Len nezacinaj s dietami, lebo sa to zle moze skoncit. Viem o com hovorim. Ja som v 15. rokoch zacala s dietami, drzala som ich 7 rokov asi... a odniesli si to kg navyse. Myslim, ze este vyrasties. Neobmedzuj sa v papani. Ja sa snazim schudnut od januara a schudla som asi 6 kg. Ale plavam. Takze drzim ti palce. Ziadne diety :-).