Barani zajacik

uff

ach, hlucnost.. o tom som aj zabudol..ten buchot od 4-5 rana..a vlastne cely den..nepacilo sa mu v klietke no..zajaca uz nikdy viac

Debbie

ahoj, ja mam baranka... je to samicka a ked je zavreta v klietke t ak cika a kaka do zachodiku.. ale ked je pustena, ja druhy zachod a vacsinou tiez kaka cika donho, ale nie vzdy.. niekedy robi prieky a nechava za sebou bobky, niekedy cvrka na koberec, aleo sa nan aj riadne vycika.. neviem od coho zavidia tieto jej nalady.. a mame take dobre pelety v zachode a nas zajko nejak moc nesmrdi... ale nasa je hrozne nedoverciva, uz ju mame vyse dvoch rokov ale nikdy sa nechcela brat do narucia a pri rychlejsom pohybe sa boji.. dovod neznamy.. :) rada sa hladi ale iba ked stoji na zemi.. inak nie.. a ked si ju dam na seba a tak ju hladkam (nie je to casto), cvrkne na mna... takze to nerobim.. skoda..

v kazdom pripade, som o skusenost bohatsia.. lubim ju, ale ak by som si mala vybrat znovu uz by som si kralika nekupila.. a ani mojim buducim detom ho zrejme nedovolim :) okrem ineho, kralik je strasne hlucny.. aspon ten nas..

no ale mozno mame len strasne protivneho, ustrachaneho a priecneho kralika... ktovie..

zajka:D

dakujem za info :) no viem, ze to nie je dva krat vonave..kamaratka mala zajka..no sak este porozmyslam..ale dakujem :)

uff

ano da sa.ked mu kupis zajaci zachod, das tam macaci piesok alebo tie piliny specialne, on by mal chodit kakat tam. ja som mal zajaca a hned tam chodil kakat do toho zachod. samozrejme piliny nemozu byt potom aj v klietke. on asi automaticky pojde kakat na piliny. mne ani po byte nenechaval bobky, len v tom zachode. ale neviem kazdy zajac je iny, precitaj si o tom na nete. a pozor, zajac smrdi (Resp. ten jeho zachod a piliny smrdia) a seno ktore zajac vkuse zere tiez strasne smrdi, takze sa na to priprav alebo kupu rozmysli. a nevsimaj si clanky kde pisu ze zajac nesmrdi lebo to neni pravda.