bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia

kafe

beskyd neznáša povrchné pipiny v BA, lebo je asi sám povrchný. Náhhodou, kočka má šťastie, že ju nechce, nemá jej čo ponúknuť. Normálna baba nepozerá na postavu, peniaze, kariéru. A ani nebude. Takže ona si z tých alfa samcov ťažko niekoho vybere. A chlapec sa bude diviť, keď kočka o pár mesiacov bude chodiť so šikovným chalanom, čo má trochu fantázie, je vtipný, možno škaredý a s priemerným platom, ale hlavne že ju vníma ako človeka a nie samicu prvej kategórie.

ta3

:-)) Beskyd, Pokazena platna a kde beries istotu, ze Zuzanka prave tych lepsich od Teba bude chciet?, uz to je otazne, ci lepsi od Teba vobec existuju, veci, ktorymi argumentujes su cisto materialneho charakteru, ale materia stastie neprinasa, ved konecne pochop, ona chce prave Teba a Ty ju priamo zboznujes, tak ja som z toho uz totalny jelen, Tebe ide o skutocnu lasku, ale ta s materiou pramalo suvisi, Zuzka je podla vsetkeho viac citovo ako materialne zalozena, inak asi by si ju nebol zaregistroval, tak naozaj nechapem tie Tvoje materialne argumenty, alebo si Pokazena platna mysli, ze my tu vsetci sme falosni ludia, ktori Ti chceme zle?, no tak Bezkyd, zobud sa, Ty vies, ze ja cely zivot hladam tu naozajstnu lasku a Ti poviem je to velmi tazke a velmi smutne cakat na nu takmer cely zivot, Ty ju mas mozno na dosah ruky a odmietas ju, pocuj Pokazena platna, nie si Ty narodeny v znameni Barana?, trochu by to bola polahcujuca okolnost, lebo aj ja som Baran a trochu tu tvrdohlavost poznam

jeeeee556

chclea som napisat ked sa jej pacis, tak si pre nu idealny, najkrajsi primerany urcite aj ona je super baba pek náá.

jeeeee556

určite si super chlap, k sa ti páči si pre ňu ideálny najlepší najkrajší.
prijmi tu poonuku.... :)) :-) :---) si super, každý je super taký aký je.

[zruseny1]

beskyd, ona je v tvojich očiach dokonalá ale to neznamená, že sa za ňou teraz budú blázniť ženy, muži, deti aj zvieratá
je to taká istá obyčajná osoba, jedna zo 6 miliárd, osobitá ako každý z nás..NIČ VIAC

ak by mali o ňu záujem celé zástupy mužov, tak by asi nebola teraz sama

a vy si iba píšete, alebo ako to je vlastne medzi vami? koľkokrát ste sa videli?

jajka001_

a ked ju zblbne nejaky idiot, namota ju, lebo bude nestastna z toho ze ju ty, ktoreho ona chce, nechces, a znici jej zivot. nechces sa radsej o nu starat ty, ktory ju lubis? ziadna zena nepochopi, ak jej povies, ze ju nechces, lebo je pre teba pridobra. povie si ze asi stoji za nic, ked ju nechces, a pojde pod svoju cenu.

beskyd

preco by ju nemali chciet? taky klenot, je len otazka casu ked ju niekto taky bude chciet. ona sa teraz vratila domov po vyske a tych socialnych kontaktov ubudlo, ale pride kdesi, zacne robit a bude to ine, len rozmyslam ako na to stale nemysliet, heh...

jajka001_

delis ludi na kasty...ale my nezijeme v Indii, tu mozes byt s tou ktoru milujes aj napriek spolocenskym rozdielom
nazov tejto temy, bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia, hovori o tom ze sice si si vybral takyto pohlad na svet ale si z neho zufaly...a nespravis stastnou ani ju, ked ju odmietnes, ani seba, lebo kazdu jednu budes porovnavat s nou. a nenajdes inu zenu, lebo lubis tuto. laska nie je o rozume. je o citoch.

[zruseny1]

lebo takých podivínov je 90%
a to tvoje merítko zahoď
to že v tvojich očiach je kopa chlapov lepších než ty neznamená, že ona by mala o nich záujem

podľa mňa si navyknutý na tvoj zabehnutý život a bojíš sa zmeny, nie je to tak?