bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia

killerboy

lost,nedavno mi prisiel nejaky obeznikovy mail a tam bola hodena otazka - asi do placu ze: neviete niekto mail na miklosa? a hned tam bola aj odpoved od nejakeho dobrodincu: ja viem: kokotzavinacfaslandsk.
tak mu skus napisat aj mna by zaujimalo comu sa este venuje okrem vlastneho svajciarskeho konta.

killerboy

kristejezisi, a kde som ja slepy bol, ked som si tuto temu nevsimol! sak to je lepsie ako vsetky komedie od zaciatku kinematografie.

..hmm

Ak ju mas rad a ona teba, tak si zasluzi prave teba. Co by robila s niekym, s kym byt nechce? Chce byt s tebou. Ako si jej toto odovodnil? Teraz sa kvoli tebe trapi, ze si ju odmietol?

bingham

tak nad tebou teda fakt neni treba vela rozmyslat...a si hned jasny :D...ale dobre...budis...ja ta za to neodsudzujem....dobrou.. :)

beskyd

bingham, tebe som uz tusim hovoril nieco v tom style aby si si hladal do debaty seberovnych, neviem sice ci si to pochopil ale bolo to myslene nejak tak ze by si sa mohol radsej vyjadrovat k veciam kde nie je treba prilis rozmyslat tak dufam ze som to uz tentokrat povedal dost jasne lebo ked to uz teraz nepochopis tak je to uz velmi smutne asi s tebou.

Anaya

Ja toto nechápem! Nemám rada sebeckých ľudí, čo hrabú len pre seba, čo vidia len seba, ale takáto prehnaná skromnosť, či podceňovanie sa, či čo to je...to tiež nie je normal. Treba mať zdravé sebavedomie!
BESKYD --- Keď ti povedala, že by ťa chcela, tak prečo to s ňou neskúsiš? Veď ináč nezistíš, či je naozaj taká, ako si si to o nej vysníval....(lebo podľa mňa si si ju až moc zidealizoval)
A také záležitosti ako sú peniaze atď budete riešiť potom, keď zistíte, či sa k sebe patríte a nie keď len na seba pokukávate z diaľky a chodíte kamarátsky do kina.....veď možno sa nakoniec k sebe ako partneri vôbec nehodíte (čo ti samozrejme neprajem) a ty tu riešiš, či ju dokážeš zabezpečiť....

ShaulaThalit

beskyd, vzdy som sa domnievala, ze si zufaly, ale po precitany tohto tvojho prispevku som si tym ista. Welcome to my hopeless club :-D

blaaa

necitala som prispevky..len ti idem pdpovedat na tvoju otazku.pride mi absolutne nelogicka :D co riesis? ved ked povedala ze by ta chcela,tak asi ma o teba zaujem...to ze si ta nezasluzi je len tvoj subjektivny pocit.laska nepozna predsudky a hranice :)ked ti na nej zalezi a chces to skusit tak smelo do toho...ked sa k sebe nehodite,zistis to tak ci tak. a stale mas cas na sebe pracovat, aby si bol so sebou spokony a dostal sa na ''jej uroven'' aby si ta ''zasluzila''.vela stastia :)