bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia

AdamKrt

Este je otazka, ze ak sa jedna o plat, tak sa hovori vacsinou o hrubom plate. Takze o akom hovorime, cistom, ci hrubom ? :)

1000E hrubeho je tak 757E cisteho. Na cisty plat 1000E, by trebalo hruby plat cca 1342E...

openiazoch.zoznam.sk

M74

1000E mesačne je nič. To je tak na prežitie. Skús si z toho kúpiť byt a auto a nezadľžiť sa na 30 rokov dopredu :-)

jajka001_

tazko polemizovat o tom co by bolo keby :) pochybujem ze by som nasla niekoho s kym by mi to takto fungovalo...ak by bol velmi bohaty, boli by tam ovela vacsie rozdiely ako mame my, ktori sme na tom financne rovnako. mali by sme kvoli tomu ovela viac konfliktov. ja by som nezniesla pocit ze mi niekto nieco plati, ako keby si ma kupoval. cim je vacsia rovnovaha vo vsetkych urovniach v partnerskom zivote, tym lepsie. tym menej trecich plôch.

alle

beskyd, sa nelutuj a pracuj na sebe! ak ti vadi, ze mas 65kg, tak cvic(tak ako to robianzeny co maju 65kg a chcu mat 55kg), ak ti vadi, ze malo zarabas, tak sa nauc dalsie dva jazyky a urcite po tebe chnapne nejaka nadnarodna firma. Len sa neluduj, lebo robis zo seba zbytocne chudaka a hovorim ti ze to je najviac nesexi!

inak vies ze ideal zenskej krasy je chuda zena(90-60-90) a ty hladas uplny opak, tak mozno je nejaka zena(mozno ta tvoja) ktorej sa lubi zas vychudnuti muzi. LEN SA VZMUZ!!!!!!

beskyd

jajka, a keby si mala pred rokmi moznost rozhodnut sa medzi tym, ktoreho mas teraz a inym, ktory by bol bohaty a mohol ti dat vsetko po materialnej stranke a zaroven by ste si bohovsky rozumeli a mali sa radi, koho by si brala?:)

jajka001_

dalsia vec - pokial si ju tak vazis, a budes rad ze ju mas, ze budes sa snazit aby bola s tebou stastna lebo veris ze ma na viac,tak budes urcite lepsia varianta ako chlap, ktory ma kopec penazi, moze si vyberat a zaplatit akukolvek krasku a bude ju brat len ako nejaku vec, ktoru vlastni. lebo prachaci su taki.

jajka001_

beskyd, a 1000e mesacne nie je az tak vela
tiez si myslim ze si ju prilis idealizujes
pozri sa, ja by som si tiez urcite zasluzila niekoho bohatsieho kto by ma rozmaznaval :) ale uplne mi staci ze nam to spolu klape, ze ma ma rad, ze ho mam rada ja, ze je nam spolu fajn. a materialna stranka? no nemame na luxusne dovolenky, ale som rada ze mame kde byvat aj ked je to len tebou tak nenavidena petrzalka, a ze mame na ucty, ze mame co jest. a hlavne ze sa mame radi,tak prekoname vsetko. v zivote potrebujes najma psychicku oporu, peniaze su prchava velicina. velmi prchava, cim viac penazi mas,tych viac ich potrebujes.

[zruseny1]

jajka...ja si nemyslím, že by si ju zalúžil

ale nie preto, že on si myslí, že by jej nezabezpečil život ako v bavlnke (peniaze nie sú alfou a omegou pre všetkých, to by mohol beskyd chápať, kedže som doteraz mala pocit, že on nie je materialista)
ona by to s ním nevydržala ...mať takého chlapa na krku, je niečo otrasné... a aj sa mi ťažko píše slovo "chlap"... veď sa buď uvedom a ber ju...alebo sa ľutuj ďalej...vieš že tu iné riešenie nie je... načo sa hrať na obetného baránka a uspokojiť sa len tak s niečím, keď môžeš mať ženu podľa tvojich predstáv
robíš problémy aj tam kde nie sú- si ako typická žena, sorry :))

squash

beskyd ty si v sebe stavas blok, nechces si pripustit ze by si sa takej babe mohol pacit a utvrdzujes sa v tom. takymto zmyslanim za par rokov skoncis na psychologickych sedeniach a budes zrat tabletky do konca zivota. nakoniec zistis ze riesenim chujovim si zabil cely zivot a premarnil sance. musis ziskat nejake sebavedomie, zacat sa tesit zo zivota a prestat sa na vsetko pozerat tak negativne. zivot je na to aby sa zil, nie ina prezival v depkach