Nechcem ísť na svoju stužkovú. Musim?

Príspevok v téme: Nechcem ísť na svoju stužkovú. Musim?
laurinaaa

Ahojte
Mám problem - viem, ze je to este daleko, teraz je len jul a to ma caka az v decembri, ale ja naozaj nechcem ist na stuzkovu. V triede nie sme dobra partia, nemam tam kamaratky a celkovo som dost uzavreta povaha, nemam rada akcie podobneho typu, nemám partnera atd. skratka ja naozaj nevidim dobry dovod preco tam vobec ist.
Navyse, stoji to strasne vela penazi + este saty, co by som nerada minala na nieco, kam nechcem ist, tento rok ma caka este kopu vydavkov. Tie peniaze nie su az taky problem, len nechcem zbytocne minat, alebo ako to mam povedat.
Viem, ze stuzkova je jedinecna udalost, ktoru zazijem len raz v zivote, ma byt nezabudnutelna atdf atd. , ale mne to nic nehovori...
Rodicia tymto mojim rozhodnutim nie su nedseni, cuduju sa ( napriek tomu ze vedia aku mam povahu) no a ked to poviem triednej, spoluziakom tak tiez budu asi na mna cumiet, ci mi nepreskocilo. Musim si asi vymysliet nejaky dovod... Co vy na to ??

laurinaaa

Ahojte vsetci :))

vidim, ze niekto opat otvoril moju temu
no dlho som nad tym uvazovala, ale nakoniec som ostala pri rozhodnuti neist a uz je to konecne, kedze stuzkova je zanedlho..
nelutujem to, nemam dovod tam ist

[zruseny20]

neviem.. ja osobne som ZA stuzkovu.. mozno to niektori vnimaju ako prezitok, ale pre mna to bola jednoducho slavnost, akysi prechod medzi detstvom a dospelactvom..

ani my sme neboli extra super partia (aspon ja som nepatrila medzi najoblubenejsich), ale mala som tam 3-4 osoby, s ktorymi som stravila cele 4 roky a s nimi som sa skvele zabavila..

a tiez zdielam nazor, ktori tiez mnohi odsudzuju.. na vylet mozes ist hocikedy, hocikam.. aj po stuzkovej.. ale stuzkova je iba jedna.. a uz dalsia nebude :)

likquerko

Ja som nebol a aj ked vtedy som nad tym silno rozmyslal tak casom si myslim, ze som dobre spravil. Podaktori tam porobili veci za ktore sa dodnes hambia. Ale skor ide o to aky ste kolektiv. Najviac to asi trapilo rodicov lebo to brali ako ze sa za nich hambim ci co a aj ked som sa im to snazil vysvetlit tak to nejako nechapu inak nic.

m25

ked sme mali my stužkovú, tak nešli asi tri spolužiačky, je to každého rozhodnutie a isto sme nečumeli, že prečo nejdú ... proste nešli a hotovo! :)

leeona

stuzkova je malomestiacky prezitok, radsej chodte na spolocny vylet za tie prachy. Necudujum sa a plne chapem tych, ktori na stuzkovu nejdu

xyzz

Ja sa tiež na stužkovú nechystám, ľudí z triedy veľmi neobľubujem, všetci neskutočné falošné pretvárky. A ako to vidím, celú stužkovú zorganizujú traja ľudia, ktorí si spravia trápny program, zogranizujú si ju celú a potom sa ožerú. Podľa mňa to bude trápne fiasko, peniaze im na to nedám, radšej investujem do seba ako do nejakej stužkovej :)