nevera

Príspevok v téme: nevera
podvedena

ahojte s priatelom sme spolu uz skoro 2 roky ,, som jeho uplne prva ,,, ja som pred nim uz mala aj inych ,,, ked sme boli spolu rok podviedol ma na chate ked sa opil ,, nebol vraj velmi opity a svoje zlyhanie mi vysvetlil tak ze nechape co sa stalo ze mu proste preplo ale ze mu mozem verit ze uz by to neurobil a keby sa da vrati to spat ,,, ked mi to povedal po par dnoch ako to urobil rozisla som sa s nim ,,, ale ptom som bez neho nevdela vydrzat a vratila som sa k nemu ,, kazdy vravi ze vztah uz je iny ,,,, ale mne sa niekedy zda ze uz je to v poriadku ,, ale ked si na to pomyslim mam chut v momente sa s nim znovu rozist ,,, aj ked som mu to prepacila ,,, ja neviem tomu divecatu by som najradsej vyskriabala oci ,,, a v podstate uz ubehol od vtedy rok videla som ze ho to mrzi ,, a ja tiez niesom nevinna ked sme vtedy boli spolu a prepapcila som mu to bola som zmetena a zacala som chodit von s jednym chalanom ,,, bozkavali sme sa a tak ,,, ale nic viac ,,, a povedala som mu ze sa vraciam k byvalemu a on o tom nevie ,, a ja proste neviem ci ma to niekedy prejde tie nervy ked si spomeniem co spravil ,, nespal s nou ale prstoval ju ,, a ja neviem ci to ma vyznam velmi ho lubim ,,, vjem ze aj on ma ma rad ale nechapem ako to mohol urobit nepochopim to nikdy ,,, lebo ja by som mu nieco take neurobila v zivote .... neurobila by som to ani niekomu koho by som nelubila a bola s nim ,, pretoze podla mna je to uplne sebecke a hnusne ,,, a neviem ci ma vyznam dalej byt v tomto vztahu aj ked je pekny a vidim ze sa snazi a ze uz rok je mi verny ,, ale vzdy pri kazdej hadke mu to vycitam ,, ked on mne zacne hovorit ze ja chodim s kamoskami pozde von a pijeme a ze ako by sa to pacilo mne keby ide tak pozde a pije ,, a to je pravda ze idem a ze su tam aj chalani a velakrat s nimi aj flirtujem co on nevie ale nepodvidla by som ho ,, a ja mu nato poviem len ze nech si vsima seba co urobil on ,,, ze on mne nema co vycitat ,,

santovazena

som rada, ze som tu nasla tieto prispevky, lebo sama som bola podvedena....a tiez som odpustila..a drzim sa nazoru, ze pravidlo: podviedol raz, podvedie znovu je kravina..mna chlapec podviedol na zaciatku vztahu, ked si myslel, ze to medzi nami nie je take vazne a ze nam to zrejme dlho nevydrzi..ked som mu vsak potom spravila scenu ako z filmu..pochopil, ze to nie je len take docasne:) ako som uz pisala, odpustila som, lebo som bola cerstvo zalubena a nelutujem...a podvedena: to, ze mu chces odtrhnut gule zakazdym, ked si na to spomenies, je normalne..tiez mi je este aj po roku na grc, ked si na to spomeniem..neviem, ci to niekedy prejde..ale aspon vies, ze nie si sama s podobnymi zazitkami a ani pocitmi...a zaroven, by si sa mozno mala zamysliet nad tym, preco chodis von za jeho chrbtom a flirtujes s inymi...neviem, ale mne sa to nejako nepaci...potom je jasne, ze sa stale hadate...mali by ste si sadnut a otvorene sa porozpravat..urcite budete mat co riesit...

livies

ja mam tiez podobnu skusenost aj ked sa to teoreticky vezme tak ma priatel nepodviedol ale ja to beriem ze ano.ja som sa snim rozisla a velmi ho mam rada a mala som na to ine dovody.a tak som to olutovala a som sa mu ospravedlnila a mi povedal ze ma podviedol.mi sme sa od vtedy nevideli lebo on je teraz v zahranici.mame sa o tom vsetkom porozpravat.ja mam taku zlost teraz v sebe a neviem ci mu dokazem odpustit:(((aj ked velmi chcem strasne ma sklamal.on predomnou uz mal vela vztahov a aj mi povedal ze bol kurevnik.a u mna je to opacne je som pred nim mala vztah ale bol moj prvy pred tym som sa s nikym nevyspala.nedokazem pochopit ako sa moze niekto len tak s niekym vyspat:(((((

Naileen

Ahoj...v prvom rade ti chcem povedat, ze som mala rovnaky problem ako ty..nasla som cloveka s ktorym som si rozumela ako s nikym na svete a nikdy by ma ani nenapadlo ze by nieco take urobil..Ale stalo sa to a spravil to s frajerkou mojho najlepsieho priatela s ktorym sa pozname hadam od skolky.. tiez bol na mol, ale vies si predstavit ako to rozhodilo vsetky vztahy v okoli? Najlepsi priatel co mi bol dovtedy ako brat- toho teraz stretavam raz za pol roka, a ona...neviem co s nou je a ani to vediet nechcem...DLho som plakala, kricala, nadavala mu,vrieskala, a vycitala mu to hadam polroka...A on..sa bol dokonca ospravvedlnit mojej MAME za to, ze to spravil ( pretoze ked som sa to dozvedela, som jej to povedala ),,,chcelo to odvahu no a ja som mu to nakoniec odpustila a verim ze to uz nespravi..presiel od toho rok a pol, stale som s nim a este stale ma niekedy napadne ze co by bolo keby, ale mam pocit ze si nas vztah vazi odvtedy ovela viac, pretoze videl ze moze byt koniec...neviem, vela ludi hovori, ze druhe sance su nanic a ze chlap sa nezmeni a spravi to znova, no ja som tu sancu dala, pretoze si myslim ze je to clovek, s ktorym prezijem zvysok zivota, takze tak..akokolvek sa rozhodnes, vela stastia..:)

podvedena

no lenze my sme sa uz rozisli asi milionkrat ,,, a nieje to ine lebo vzdy vieme ze budeme spolu ,, rozideme sa ked sa hadame a o dva dni sme spolu ako predtym ,, proste tie nase rozchody su iba akoze ,,, z trucu ale nemyslime to vazne ,,, a asi mas pravdu ,, ovedla viac chodim von s chlapcami ako on s dievcatami ,, a aj pozde vecer ,,,, a zato sa hneva,,, raz som ho aj oklamala ze idem spat a isla som von do baru a bola som tam do 3 do rana a o tom nevie ,, ale nepodviedla by som ho ,,, lebo ho velmi lubim ,,, a mne sa ani nezda ze sa nieco zmenilo po tom ako mi bol neverny ,, najskor ano ale uz od vtedy uplynul rok ,,, a vidim ze ma lubi ze uz nerobi kraviny nepije nechodi von s babami a tak ale ked si na to spomeniem najradsej by som mu odrezala gule ,, myslite ze to mohol urobit ozaj len preto ze som jeho rpva? este mi vtedy aj povedal ze ked tu babu prstoval a tak ani sa mu nepostavil poriadne a so mnou mu stoji uz ked sa len zacneme bbozkavat to viem ,,, dufm ze to z jeho strany bol len experiment a uz to nezopakuje ,, myslite ze si zasluzi druhu sancu ?

opica90

podla mna ste na tom rovnako...on ta raz podviedol,ty casto flirtujes...z mojho pohladu je to vyrovnane.skus mu povedat, ze si sa bozkavala s chlapcom ked ste sa rozisli aj to, ze flirtujes s inymi..uvidis ako zareaguje.a nehovor, ze by si ho nikdy nepodviedla,lebo balansujes na velmi tenkom lade..pri alkohole a flirtovani,pripadne ak tomu predchazda nejaka hadka medzi priatelom a tebou,to k nevere moze velmi lahko sklznut.nevravela by som mu ze ti nema co vycitat,pretoze sama vies,ze keby vsetko vedel tak by ti mohol vycitat vela...vztah po tom ako sa rozidete a date znova dokopy,aj po nevere je vzdy iny...tolko moj nazor :)