Percento tuku a svaloviny..

elena 1234

Nicol dakujem,,viem ze pokrok ,ale,lepsie by bolo tych 60 alebo 55 takto mi vaha stoji uz rok,,obcas kilo menej alebo dve ale potom sa mi vrati spat,,,a to navstevujem posilovnu dost casto a davm si velky pozor co papam,,,myslim ze 63 kil je vela vzhladom na moju vysku ,,,neviem co este skusit uzivala som aj l cartine ten pomohol ale menej ako 60 som nemala,,,

Nicoll

elena,v prvom rade gratulujem k zhodenim kilam,je to uspech si sikovna:)tych 5 kg ber,ako doladovacku k idealnej hmotnosti a peknej postave,ktore ked nepojdu dole tak rychlo nic sa nedeje:) ...ty si urobila velky krok tym kolko si schudla,takze ozaj ak sa ti pomalinky podari dake to kilo schudnut tak super,ked nie nevadi:)

elena 1234

pred rokom som vazila 77 kilov,,takze mam o 14 menej,,myslis teda ze este 5 -6 kg?ja sportujem velmi vela,,ale teraz mi uz vaha stoji nechce to ist dole

Nicoll

norma je u zeny od 18 do 30% s tym,ze optimum je od tych 20 do 22%,myslim si ze pri svojej vyske mas naozaj dake to kilo naviac a takych 5-6 kg dat dole by bolo fajn:)drzim palce:)