Sex na 5 minut

Príspevok v téme: Sex na 5 minut
thinka

Ahojte. Uz som zufala. S priatelom zijeme asi 4 mesiace sexualne a trva to stale velmi kratko :((( nas sex trva maximalne 5 minut :((( niekedy je hotovy hned po par sekundach. Ked si dame druhe kolo tak asi po 5 minutach :((( co mam robit? alebo resp. co ma robit priatel? :(( milujem ho ale nechcem aby sme mali vecne 5 minutovy sex :(((( HELP :(((( som priatelova prva, priatel ma 23 rokov pls help :(((((((((((

janekMY33

Klasika to ma vela muzou ale jedna rada musis si kupit gumeneho kamosa nazhavit sa sama a potom nech na teba skoci na tu min. a bude to lepsie

blondula

kuska....tebe by som sa ako chlap nie ze urobil do huby,ale ti po tej hube dala tak,ze uz by si c.c.t do nej nikdy nedala !!! z takychto k..iev sa mi dviha zaludok !!! .... nic v zlom,moj nazor !!! .... kokos..."co narobim" :DDD jaaaj....

čerešňa

kuška ! "nuž ale čo narobím" ? Načo potom žiješ s manželom, keď mu nedokážeš povedať čo Ti v posteli nevyhovuje a tak ten problém aj spoločne riešiť? Alebo načo si si ho brala, keď je v posteli taký mizerný? Alebo ho ľúbiš? To asi ťažko, keď pre potešenie zo sexu podvádzaš. A výhovorka, že s ním žiješ kvôli deťom je hlúposť.

kuška

Najdi si vypomoc ako ja. Na inzerat sa mi prihlasil chalan a ten vydrží 20minut,ja už ani neviem či žijem,zamdlievam odd 2-3orgazmov,potom sa mi vystrieka do pusy!!!Bože! Mávame stretko 1x mesačne,užastné,no doma som stale v hre manželov minutový sex je horor,nuž ale čo narobim...2deti a pod! Držím usta a užívam si tajne!!!

blondula

mozno nie je este taky "zabehnuty" :DDD mne taky kratky sex vyhovuje len raz za cas,taka rychlovka pocas dna dobre padne,ale stale ?? hmm...mozno namiesto toho to riesit tu na fore,by bolo dobre sa o tom porozpravat s priatelom....pises,ze je hotovy za 5 minut,sak to potom ani ty z toho nic nemas...to moj priatel sa so mnou hrava velmi rad,niekedy ked mam vela prace mi to trolinku aj vadi :DDDD

zetko

zdravím..aj ja mam taký problém ako Thinka....a už som s priateľom rok a pol..a stále je to o tom istom...síce sme obaja neskúsení ale mňa to už nebaví..a už som mu to x-razy vravela ale jemu ako keby to bolo jedno..a nechce mi robiť oral a je mi blbe mu hovoriť aby to spravil..občas mu to tak naznačim ale aj tak z toho nič nie je..
a niekedy mávam výtoky..je možné že sa toho bojí,nechce to skúsiť alebo čo??

Egres123

AK TO ROBITE S KONDOMOM:
riesenie je kondom DUREX PERFOMRANCE (napusteny Benzokainom ktory oddiali erekciu)

AK BEZ GUMY:
Sprej POWER DELAY za cca 12 eur, v kazdom sexshope alebo na nete

NUDZOVE RIESENIE:
Dva obycajne kondomy - nebude taky citlivy. Idealne riesen

good luck ;-)

rikoni

tyto chlapi sa maju za co hambit lebo nevedia uspokojit zenu len seba nevedia do teraz si uzit sex fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj je mi vas aj luto