Sex na 5 minut

Príspevok v téme: Sex na 5 minut
thinka

Ahojte. Uz som zufala. S priatelom zijeme asi 4 mesiace sexualne a trva to stale velmi kratko :((( nas sex trva maximalne 5 minut :((( niekedy je hotovy hned po par sekundach. Ked si dame druhe kolo tak asi po 5 minutach :((( co mam robit? alebo resp. co ma robit priatel? :(( milujem ho ale nechcem aby sme mali vecne 5 minutovy sex :(((( HELP :(((( som priatelova prva, priatel ma 23 rokov pls help :(((((((((((

anonym_10208

poradťe mi neake lieki ma lebšia dlkši sex trva mi to toťiš dosť kratko a neviem čo mam nato kupiť dakujem

thinka

no gomez keby si vedel... my zaciname tak pomaly... rychlo ani nezaciname lebo je za 10 sekund :( a je to cele pomale... tak vydrzi asi 2 alebo 3 minuty :( ja z toho nic nemam pochopitelne :( len dufam, ze naozaj sa to casom upravi

gomez

thinka, keď bude rozbehnutý ako utrhnutý vagón a z uší mu pôjde para, tak ho skús na chvíľu zastaviť. Niekedy pomôže aj spomalenie tempa. Je možné, že mal ešte príliš málo stykov a môže byť trochu viac senzitívny. Malo by sa to časom upraviť. Alebo zmeň poradie polôh. Tou najcitlivejšou skončite.

Kala

Porozpravajte sa o tom spolu, ale musis mu to povedat velmi opatrne a citlivo. Neobvinuj ho, navrhni mu, ze to budete riesit spolu. Ja to vidim tak, ze chlapec nema este skusenosti v tejto oblasti. Vsetko chce "trening". Skuste do toho zapojit trochu zabavy.

cokoladka

thinka, a nebude to aj tym, on ho ma dost hrubeho? (aby to zas nebolo na teba, ze ty si priuzka.. ;-) a potom, ked je v tebe, tak dochadza samozrejme k intenzivnejsie mu treniu a urobi sa skor?
ja neviem zas, ci by platilo, ze sa zena moze tam dole nejako rozisrit, aby ho to tak nedrazdilo..? ja ked som zacinala so sexom, tiez som tam bola dost uzka, ale casom som sa asi roztiahla (ak je to mozne?)
predchadzajuci partnerovi ho nemali uzsi a preto vydrzali dlhsie?
no neviem, tot moja teoria.. co si o tom myslite?

frajerka

zas to cele vyznieva akoby baba bola na vine,a sama sa ešte obvinuje!!! a pritom chalan by mal so sebou dačo robi a trápiť sa že ju nevie uspokojiť.