Otras mozgu...Súrne

jaanna

je to mozne,ze sa jej zdrav. stav upravil....KEDZE ISLO O SLABY OTRAS MOZGU.AK JE MOZNOST-VYBAVTE POTOM PRELOZENIE NA DOLIECOVACIE ODDELENIE-AK S NOU NEMA KTO BYT DOMA V PRVYCH DNOCH PO PREPUSTENI.Treba sa informovat u osetrujuceho lekara o dalsom postupe...Vysvetlite mu vasu situaciu.

Tinusha

Ako vravím krvácanie do mozgu nebolo :) Len ten otras mozgu..a dosť dobitá tvár..Len mi to nejde dokopy ked som bola za nou v sobotu a trepala uplne kraviny :) A že aby už dneska bola v pohode...No mám taký divný pocit že s tou hlavou sa to nejako uplne nedá do poriadku...Uvidíme no.hlavne že doktor rozpraval ze to bol slaby otras mozgu no nezdá sa :) Len horšie bude čo s nou potom ked ju pustia kedže ja mám školu a som v Blave a brat to isté...Takže tak nejak..dufam že ked ju pustia tak až vtedy ked už bude uplne v pohode

RNG

Poskodeny mozog sa obvykle po case sam vyhoji. Jediny problem je, ked je silne krvacanie v mozgu a prerusi sa vyziva do urcitych casti tlakom. Tie mozu odumriet, podobne ako pri mozgovej porazke a potom je hojenie velmi dlhodoba zalezitost.

hviezda 226

Tak to pravdepodobne bol silnejší otras mozgu keď bola takto "mimo"... každopádne ale je to možné pretože takýto stav sa mení každú chvíľu...preto treba dať na to pozor a dať na radu lekára

Tinusha

Ale nepísalo :D Len ohľadom toho nemám nejaké informácie :) No tak ošetrujuci doktor väčšinou ani neni v nemocici takže absolútne neviem a sestričky o tom vedia velké ... :) A nie nie krvácanie do mozgu nebolo len sa mi to nezdá lebo sa to stalo mamine...A v sobotu ešte rozpáravala uplne bludy že sestričky chodia po stenách a ani nevedela kde je, ako sa volá, kde býva..A dneska som volala do nemocnice a už hovorili že je v pohode že už normálne aj rozpárava a všetko...tak mi to nejak nesedí že by sa tak rýchlo dala dokopy ked od utorka do soboty ešte bola totálne mimo

ffffffff

toto ako keby sa pýtalo 10roč. dieťa ale OK
potrebný je oddych min. týždeň, návšteva doktora a on ti povie bližšie, nemali by ostať žiadne dôsledky ak nemáš krvácanie do mozgu