Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tonovaci krem

hermiona100

tpch, mas pravdu bioderma je super. ja mam citlivu plet a teraz som do biodermy dost investovala takze by som chcela teraz nieco lacnejsie.

tpch

Ano, mala som mastnu plet s malickym akne a Bioderma bola super. Po tej Nivee som sa hned leskla a ani inac sa mi nepozdavala.

hermiona100

Bbella- ak mas mastnu plet tak by som pouzila radsej tu biodermu
este som pocula vela chvaly aj na alverde tonovaci krem

BBella

ktory tonovaci krem si mam vybrat???pozerala som na
- nivea visage young ale pisu o tom, ze pre normalnu a zmiesanu plet...
- bioderma sebium mat ten je skor pre mastnu...je trosku drahsi

Nepouziva makeup nemam az tak strasnu plet, ale stale sa mi masti v T - zone. Plet nemam jednotnu - jednofarebnu a mam 26 rokov a priznam sa,ze nepouzivam denny krem:( teraz chcem nejaky pouzivat mam na to vek:) ktory je lepsi??pre mna???

zuzana1223

Hermiona,

Ten ktory mam ja ma uplne rovnaky obal ako ten Q10, ale je bez Q10. A odtien je svetly, nie uplne bledy

hermiona100

Zuzinka, nad biodermou som tiez premyslala, ale neviem ci je to vhodne kombinovat ked pouzivam biodermu sensibio

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.