Mám ísť na operáciu nosa?

Príspevok v téme: Mám ísť na operáciu nosa?
kilina

Čo poviete na môj nos? kikusin.rajce.idnes.cz .Chcela by som ho mať asi taký ako keď naň pritlačím prstom viď. moje foto. Všetky dievčatá v mojom veku ho majú krásny (dokonca aj moja sestra!)maličký len ja ho mám rôznych divných tvarov. Z predu nie, tam vyzerá celkom súmerne ale z boku je ako orlí zobák, čiže ohnutý dole + s hrbolom. Mám len 14 rokov a viem, že na operáciu môžem ísť až od 16 ale už vopred ma zaujíma Váš názor. A tiež by bolo dobré keby ste mi niekoho doporučili. Ďakujem.

hmmmmmmmmmmm

kilina kym tvoje telo dospeje, t.j.dorastie ,tak uvidis!pretoze dovtedy sa ti este zmeni tvaricka.nos je v poriadku!ludia,ktori si davaju operovat nosy by tvoj prijali vsetkymi desiatimi!a nemaju ho ani po operacii ako ty ho mas!vsetci vieme aka je puberta zla, ako vsetko vidime prehnane!

bon bony

Mas pekny sumerny nos. A pockaj aspon do 18-tky ako sa ti cela tvar vyformuje.
Ten nos dohora, ked si ho pritlacis, ti fakt nepristane :)) Nevymyyslaj!

bon bony

Mas pekny sumerny nos. A pockaj aspon do 18-tky ako sa ti cela tvar vyformuje.
Ten nos dohora, ked si ho pritlacis, ti fakt nepristane :)) Nevymyyslaj!

martina1234

problém nie je v tvojom nose, ale v tebe. Očividne vidíš svoj nos ovela väčší ako v skutočnosti je. Ľudia, ktorí ťa majú radi, dokonca aj tí ktorí ťa prvý krát v živote vidia vôbec nepovažujú tvoj nos za škaredý, alebo nejak kryticky vymykajúci sa z priemeru. je v poriadku, keď s tým máš problém, jednoduché riešenie je ísť na operáciu, lenže tým sa vlastne toho vela nezmení. Tvoj nos bude menší, ale keďže prblém nebol v nose, ale v tebe, čoskoro si nájdeš na svojej tvári inú vec, ktorú budeš chcieť "opraviť" a takto to bude pokračovať až kým neskrachuješ na plastických operáciách. Je to tvoj život, v pohode, ale buď si vedomá toho, že akokolvek sa preplastikuješ, nezmeníš tým svoje gény a raz, keď budeš mať dcéru a uvidíš že má presne také isté črty ako tie, ktoré si u seba nenávidela, čo jej povieš, keď príde domov a bude plakať, že je škaredá? "áno, si skaredá, ale musíš počkať do 16-tich, potom ti zaplatím plastiku" ?

kilina

ta3 viem ako to myslíš. Prirodzene musím ešte počkať min. do 16 a potom sa uvidí. Avšak posledným riešením ak sa mi tvár a hlavne nos pekne nevyformuje bude určite operácia. Inak to zatiaľ nevidím.

kilina

sleja 09 tak čo nejdeš na operáciu? Ja na ňu utčite pôjdem nech mám pekný nos, po ktorom túžim už hádam 4 roky. Je to asi moja jedniná chybička krásy. Len by som potrebovala nájsť dobrého pla. chirurga aby som bola spokojná a nie potom chodiť na x preoperácii.

ta3

Tvoj nos je v pohode, nie je vobec skaredy a vobec nepotrebuje ziadne kozmeticke upravy, este mas iba 14 rokov, Tvoja Tvar je vo vyvoji, crty Tvojej tvare sa urcite este zmenia, nakoniec vyrastie z kacatka, ktore si teraz mysli ze ma skaredy nos, nadherna labud, ver mi, no ale ak si koledujes o komplikacie, potom to urob, operacia totiz nie vzdy musi dopadnut podla zelania, prirodzene veci su najlepsie a najkrajsie, ale na to mozno prides, ked uz bude neskoro, preto by ma potesilo, keby si si vzala tieto moje slova k srdcu a viac nespekulovala

kilina

xy:) však práve. Normálny nos to je môj sen.

Myslíte, že by z môjho mohol tiež vzniknúť tak pekný? A akého plastického chirurga by ste mi doporučili?