Najosamelejší človek na svete - Ja

Príspevok v téme: Najosamelejší človek na svete - Ja
osamela123

Cítim sa ako najosamelejší človek na svete...verte či neverte je to tak. Mám 18 rokov a okrem mojej rodiny nemám fakt nikoho. Ziadne kamarátky, zdiadny kamaráti proste nikoho. Som z toho zufala, este som ani nikdy nemala ziadneho chlapca a preto sa bojím ze ostanem navzdy sama :((
Ako dieta som mala dost kamarátok, ale ked sme sa prestahovali do ineho mesta vsetko skoncilo a zostala som sama. V kolektíve tiez niesom nejako oblubena v triede mam 2 spoluziacky s ktorými sa da normálne pokecat. Problem je mozno v tom ze som dost uzvarelá a tichá...ale ked ja sa snazim aj zmenit ale nedá sa to :(( a este je to horsie ked mam takych "super" spoluziakov

anon

Ja mám 20 preč a celý život som trávil sám, žiadne vzťahy, kamarátov iba z detstva, v živote na party, chate. Proste sa mi tak nejak život zomlel, že som bol neustále sám. Je to veľmi ťažké byť sám, hlavne pre tých ľudí čo na to nie sú zvyknutí.Samota vie človeka riadne zmeniť.

miška999

osamela123 - Ahoj. Mala som presne rovnaký problém..v škole som zažila niečo ako slabú šikanu...nemala som kamaratky..nikoho...jediny kto bol v mojom živote bola moja rodina...na strednej sa to však zmenilo...pišeš že máš 18 rokov, takže predpokladam že už máš asi skoncenu alebo končíš strednu školu...pozri...netrap sa...jedine že ta to zocelí..ja som to riešila svojim hobby - spevom..vždy ked mi ublížili v škole psychicky alebo pod. tak som si doma spievala...začala som chodit do kružku a nasla som si nových kamaratov, začala som s jednou kamoškou zo spevu , ktora mi bola najviac blizka. chodit do mesta....postupne som a zbavila svojej plachosti a nesmelosti, aj ked možno som tým stále trochu poznačená a asi mi to aj ostane...straštne sa totiž hanbím a niekedy som moc placha ale to je už prevažne o tej psychike a ja na tom rpacujem a už sa to zlepšilo...skus schvalne vyhladavat situacie kde si najplachšia a tie sa nauč prekonavat..napr, hanbíš sa byt dakde sama??? kde je vela ludi??? tak chod sama do kina..na koncert...na nejake podujatie..alebo sa fakt zapis do kružku..ja som tiež toto zažila proste s nie všetkými ludmi si človek sadne a možno rpave tvoji spolužiaci nie su zlí len su proste ,,iný,, ine typy ako ty...a vravíš že má z triedy dve dobre kamaratky..začni chodit niekam s nimi a nech ta pozoznamuju...zo svojimi kamaratmi....alebo nech ta zblízia aj so spolužiakmi. - oni sa z ostatnými bavia,??? Vela štastia ti prajem a neboj , prekonas to , zvladneš to:-)