Najosamelejší človek na svete - Ja

Príspevok v téme: Najosamelejší človek na svete - Ja
osamela123

Cítim sa ako najosamelejší človek na svete...verte či neverte je to tak. Mám 18 rokov a okrem mojej rodiny nemám fakt nikoho. Ziadne kamarátky, zdiadny kamaráti proste nikoho. Som z toho zufala, este som ani nikdy nemala ziadneho chlapca a preto sa bojím ze ostanem navzdy sama :((
Ako dieta som mala dost kamarátok, ale ked sme sa prestahovali do ineho mesta vsetko skoncilo a zostala som sama. V kolektíve tiez niesom nejako oblubena v triede mam 2 spoluziacky s ktorými sa da normálne pokecat. Problem je mozno v tom ze som dost uzvarelá a tichá...ale ked ja sa snazim aj zmenit ale nedá sa to :(( a este je to horsie ked mam takych "super" spoluziakov

123nezufaj

Osamela ahoj :) to, ze si este namala priatela neznamena nic a uz vôbec nehovor tak, ze si nikoho nenajdes :) si este tak mlada. S tichou a uzavretou povahou je to tazke nadviazat nejake kontakty, ale hlavne nezacni depkarit, bud sama sebou, nesnaz nieco robit nasilu alebo sa pretvarovat len aby si ziskala pozornost od druhych lebo aj tak môzes natrafit na tych nespravnych. Si jedinecna ako kazdy jeden z nas mas v sebe urcite nieco pekne co si raz niekto iny vsimne :) Bud v pohode ber zivot taky aky je :) ak sa nieco da zlepsit zlepsi to, ale len tym smerom aby si sa pri tom citila ty fajn :) cim viac sa uzatvoris do seba tym to bude horsie :) Jajka ti dobre poradila ak mas nejake konicky chyt sa ich a tie ta budu naplnat a popri tom si isto najdes aj priatelov :)

osamela123

praveze zdiadne konicky nemam lebo popri skole sa to nedá...som na dost tazkej skole..a ked pridem domov tak sa iba ucim