Gymform dual shaper pás na chudnutie

Príspevok v téme: Gymform dual shaper pás na chudnutie
papo17dk

odkaz:

www.topshop.sk>v=1&cex=122220&med=sem&orig=mcn&vir=no&src=sk_gen_general_sem_google_1__gymform%20dual%20shaper&referrer=google_sem_122220&gkw=gymform%20dual%20shaper&gclid=CLuV8Ij8rqoCFZwz3wodkHlN9g

Mam zaujem o tento pas gymform dual shaper mate niekto skusenosti s tymto pristrojom ? som vdacný za kazdu info. paci sa mi pretoze je to 2 v 1 akoby ABtronic x2 a Vibratone dokopy :D
Je sídce drahší ale ked mam zainvestovat tak do niecoho co funguje preto prosim o info Ďakujem :D

papo17dk

Aha no a ako si to vyriešila ? Nepokazili sa ti este ? A čo sa týka cvičenia tak nie sú s tým problémy ? Ďakujem pekne

jojkarka

Prístroj je dobrý, avšak v príručke sa píše ´, že po každom 30 použití odporúčajú vymeniť lepiace elektródy, avšak tieto nikde nekúpite, ani v TV schop. Bola som sa na predajni informovať už viackrát a predavakčy len odpovedia, ešte neponúkame a nevieme kedy budeme ponúkať. Teda asi predajca chce takto dosiahnúť, že keď Vám prestanú fungovať lepiace elektródy tak si opäť kúpite nový prístroj, bude mať predsa väčší zisk, ako keby ponúkal aj náhradné diely.