Problem s ovladanim penisu

Príspevok v téme: Problem s ovladanim penisu
Myth

Mam taky zvlastny problem ze ho ani neviem zaradit. uz asi rok poriadne nedokazem ked len tak sedim stiahnut poriadne svaly v penise (pred tym a to som si uz ani neni isty, sa to dalo) proste ako keby som si ho poriadne necitil a niekedy si ho ozaj ked chytim len tak pri pozerani telky alebo ked ma to napadne ani necitim. s tymto pocitom prislo aj castejsie nutkanie na mocenie, ako keby mi malo cvrknut ale je to este ako tak na hrane. bol som aj u urologa a ze vraj mam prostatu ok. dalsi problem co je urcite naviazany na toto je to ze odkedy mam ako keby necitlivost celeho penisu trva mi len par sekund kym dosiahnem vyvrcholenie, problem s erekciou nemam. pred tym som vydrzal aspon niekolko minut. niekedy ked ma to napadne a chcem len tak cez den stiahnut svaly v penise mam pocit ako keby som to skusal ako na nejakej ochrnutej casti tela. Dakujem za pomoc

arnie11

Ty mas v penise nejake svaly? To si nejaky unikat. Penis je nieco ako spongia, ktora sa pri erkecii naplni krvou, nie sval. Ale mozno nevies ovladat PC sval. Skus pozriet na nete Kegelove cviky pre muzov.

Maros75

Mas blok v hlave.Navstiv psychologa v prvom rade .
Zrejme si prezil nieci nie prijemne a ono sa ti to takto zablokovalo