Ako to prežiť?

Príspevok v téme: Ako to prežiť?
sila93

Rozisla som sa s priatelom s kt. som bola 1 a pol . VELKA VELKA láska. Ale v poslednom čase sa to zhorsilo a rozisli sme sa JA ho vsak este stále MILUJEM ale on asi nie . Kedže sa stretáva s mojou jedinou kamarátkou , trávi s nou vela casu a ja neskutocne ziarlim .. NEDAVAM NAJAVO!
Proste ako to prežiť , ked ja ho stale milujem a on ma ju a uz ma nemiluje.
Dokonca niektorým som na výsmech , že : najlepsia kamoska mi ho prebrala!!... Ja fakt nemám inú kamosku .. len take známe ale jedine ona bola taka super a takto to dopadlo , stále sa s nou kamarátim ... Strasne trpím , co mám robiť ? .. A chodia so mnou do skoly !... (18r.)

natusa42

sila93 dakujem ,za lutost ,ale mne uz ani ta nepomoze ,mne nepomoze nic ...musis prekusat ...ine ti neostava ..to ako som ja dopadla to by nikto nechcel ...ver mi ,je fajn ,ze on ta prestal milovat ,lepsie naozaj ...aspon je dovod na rtozchod opodstatneny ,ale nie ,ked sa dvaja ludia miluju a musia sa rozist kvoli vaznej veci ..vies ?..bud rada ,ako to je a zabudni na to vsetko ,viem ,ze sa ti to vracia ,viem ..ale to preboli

sila93

tpch : smieš ! Vkuse plačem , nič nedokážem robiť , pretože vždy si spomeniem na krásne chvíle s ním , potom to , že ma uz nemiluje , že už ma JU a hned sa rozplačem . Proste už normálne nežijem , nedokážem už ! :/ Čiže týmto som stratila akokeby aj svoju najlepsiu (jedinu) kamosku ...
natusa42 : je mi to velmi luto !! .. A ja to tak skoro neprekusnem

natusa42

nič si z toho nerob ,.,ja som sa tiež po tieto dni rozišla s obrovskou láskou ...a tiež som zamilovaná a tak trpím ako nikto na svete ..som sa psychicky z toho zrútila ,poradiť ti neviem ,len normálne si nájdi iného a chod do spoločnosti často ....klin sa klinom vyBíja